Skocz do zawartości


morsmansky

Rejestracja: 26 mar 2013
Poza forum Ostatnio: 26 03 2013 14:11
-----

O mnie

Swobodnie mogę powiedzieć, iż jestem ogromnym szczęściarzem, mam cudowną rodzinę, czarowne dzieci, bez jakich nie mogę sobie wyobrazić nawet życia. Wszystko zaczęło się kilka lat temu, wtedy poznałem swoją małżonkę oraz razem postanowiliśmy, że uzyskamy pieniężną niezależność. Ten pomysł się spodobał mojej partnerce, zdecydowaliśmy się mieć swój osobisty pierwszy biznes, a to znaczy nieduży sklep z jedzeniem, jaki się okazał niestety błędem, jednak nie poddaliśmy się i funkcjonowaliśmy dalej, uskuteczniliśmy wszelkie nasze pomysły i udało się. Po ośmiu latach osiągnęliśmy finansową samodzielność, moja partnerka wiecznie wspierała mnie wskutek tego pod żadnym pozorem nie poddałem się. Lubię nawiązywać nowe znajomości oraz jestem uczciwym człowiekiem. Po wielokroć używam usług firmy pożyczki pozabankowe Zapewnia mi ona niemało szans oraz polecam ją wszystkim kolegom oraz nie tylko, też każdym młodym i starszym postaciom, dzięki niej ja wraz z współmałżonką poznaliśmy jak wydajne oraz właściwe mogą być przedsiębiorstwa. Na dzisiaj jestem właścicielem paru dużych firm, jakie dają mi ogromne zyski, dbam o swoich pracowników, dbam aby praca dla mnie była dla nich samą radością.


Statystyki


  • Grupa: Użytkownik
  • Całość postów: 0
  • Odwiedzin: 3 652
  • Tytuł: Nowy
  • Wiek: 34 lat
  • Urodziny: Październik 2, 1989
  • Płeć
    Mężczyzna Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Zakopane
  • Zainteresowania
    informatyka

O mnie


  • GG
    8745698
  • Jaki posiadasz system operacyjny?
    windows

Kontakt


0 Neutralna

Znajomi

morsmansky nie posiada znajomych

Ostatnio byli

Brak ostatnio odwiedzających do wyświetlenia