Skocz do zawartości


Zdjęcie

mikro przycinki w grach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 altigamer2

altigamer2

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 24 07 2016 - 22:21

w kazdych grach wystepuja mikro przycinki co jakis czas. Przykladowo w cs normalnie jest 200-500 fpsow bo mam fps_max 0 i co 1 minute okolo jest spadek fps do 30 na doslownie 0,2 sekundy po czym wraca do 200-500 ale denerwuje to bo przez takie cos czesto gine. Od czego to moze zalezec? sterowniki do karty graficznej testowalem pierwsze na 359 teraz mam 368 i na obu tak samo Czy aktualizacja np biosu moze to naprawic czy nie ma to wplywu? i czy moge aktualizowac bios jak mam sterowniki itp poinstalowane i programy rozne, gry 



  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 25 07 2016 - 08:36

Bios nie ma tu żadnego znaczenia, może masz problem z internetem i jego pingiem. Może sam sprzęt nie wyrabia i się przegrzewa lub zaczyna wariować. 



  • 0

#3 marian_janusz_pażdzioch

marian_janusz_pażdzioch

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 26 07 2016 - 10:42

watpie bo pisze ze ma 200-500 fps i nagle mu spada to masz cos raczej z internetem moze nie nadaża wczytywać tekstur i sie zacina


  • 0

#4 altigamer2

altigamer2

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 31 07 2016 - 23:11

Witam postaram się opisać w miarę profesjonalnie mój problem abyście mi spróbowali pomóc bo zależy mi na naprawie.

Internet mam ogólnie całkiem dobry 10mb/s, testowałem też u kolegi który ma 20mb/s i było tak samo czyli te przycinki

Sprzęt nie ma dużych temperatur grafika pod maksymalnym obciążeniem wyniosła 69 stopni a procesor 72 stopnie. Mam ogólnie 32gb ram. Reinstalowałem kilka razy windowsa i od nowa próbowałem instalację sterowników ale ciągle występowały mikro przycinki i ogólnie we wszystkie gry które gram czyli lol, cs:go, far cry 3, 4 ,h1z1 na ultra detalach mam ciagle powyzej 60 fps ale mam co około 1 minutę spadek przykladowo z 200 fps do 160 fps i wtedy wystepuje przyciecie po czym nagle wraca spowrotem do 200. Muszę dodać, że po przeinstalowaniu windowsa i zainstalowaniu sterowników bezposrednio nie ze strony producenta lecz z windows update scinki pojawiaja sie rzadziej czyli okolo scinka na 2 minuty lecz nadal to uciążliwe. Sterowniki do karty graficznej testowalem wersje takie jak 359, 368.71 , 368.22, 368.69, 364.nie pamiętam. Ping w grach tez nie mam dużego przykładowo w cs:go na zwyklych serwerach ping wynosi 20-35 a w lolu 37-45.

Laptop dokladnie to msi gt72 6qe dominator pro i mam windowsa 10 home 64 bit.

Czy ta aktualizacja przykladowo co wychodzi 2 sierpnia moglaby cos pomoc czy raczej nie bardzo?.

BARDZO was proszę o pomoc mi w tej sytuacji gdyż potrzebuję bardzo naprawić ten problem.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych