Skocz do zawartości


Zdjęcie

Foldery otwieraja się w nowych oknach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dunaj

dunaj

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 29 12 2007 - 14:27

Witam
Niedawno bawiłem się ikonkami w Panel steriowania>opcje folderów>typy plików.
Od tamego czasu mam problem wszytie foldery otwieraja sie w nowym oknie w ustawienieach jest wszystko wporzadku. Prubowałem przywrucic system ale to tez nie pomogło może macie jakieź propozycję??

  • 0

#2 tyranka

tyranka

    Początkujący

  • 145 postów

Napisano 29 12 2007 - 14:42

wejdz w panel sterowania/opcje folderow i w zakladce ogolne masz takie miejsce co sie nazywa 'przegladanie folderow'
masz pewnie tam zaznaczone 'otworz foldery w tym samym oknie'
musisz to zmienic na 'otworz kazdy folder w osobnym oknie' i kliknij [OK]

I juz powinno byc po staremu :P

  • 0

#3 dunaj

dunaj

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 29 12 2007 - 16:05

Niestety to nic nie pomogło.Zapomniałem dodać że gdy bawiłem się tymi ikonkami to foldery zaczeły mi się otwierać porzez opcję szukaj, dodałem więc akcje "otwórz" , a program dałem c:\windows\explorer.exei wziołem jako domyślną.Teraz tak jak widać na załączonym pliku gdy otwiram 2xlewy to otwiera mi w nowym a gdy klikne na Otwórz to normalnie w tym samym oknieZałączony plik  menu.bmp   171,54 KB   159 Ilość pobrańznalazłem odpowiedź :)a oto i ona

Witajoto treść :Gdy kliknięcie foldera lub napędu w oknie Eksploratora przywołuje na ekran okno wyszukiwania zamiast okna z zawartością danego obiektu, masz do czynienia z błędem w Rejestrze.Aby go usunąć, przywołaj Edytor rejestru (kliknij menu Start | Uruchom i wpisz polecenie regedit). Następnie przeskocz do klucza "HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell". Upewnij się, że w kolumnie Dane wartość ciągu "(Domyślna)" ma wpisane none. W przeciwnym razie kliknij ją dwukrotnie i wpisz none w polu Dane wartości.Teraz przejdź do klucza "HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell" i w podobny sposób przyporządkuj ciąg none wartości "(Domyślna)". Na koniec odnajdź klucz "HKEY_CLASSES_ROOT\Folder\shell", po czym usuń treść wartości "(Domyślna)". Po zrestartowaniu systemu Eksplorator powinien znowu działać bez zarzutu.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych