Skocz do zawartości


Zdjęcie

komunia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 halftruism

halftruism

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 07 04 2019 - 23:26

Hej. W maju moja siostrzenica ma komunię. Chciałbym jej zamówić coś oryginalnego może jakąs ramkę na zdjęcia lub biblie, co sądzicie?

  • 0

#2 olaplexa

olaplexa

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 08 04 2019 - 21:10

Biblia to dobry plan 



  • 0

#3 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 09 04 2019 - 15:57

Książkę o historii jagiellonii polskiej lepiej .


  • 0

#4 EgyptCentral

EgyptCentral

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 16 04 2019 - 17:18

Hmm a może czytnik E-book? Żeby zaszczepić w niej pasję do czytania? Elektronika bardziej cieszy dzieci niż biblia czy ramka na zdjęcia, wiem z doświadczenia ;) Przyda się jej też w szkole później. Teraz najnowszy Kindle Paperwhite 4 wyszedł. Ebooki niestety wciąż drogie, ale wiele jest już darmowych ebooków. Tutaj widziałem na promocji za 615 zeta https://www.sferis.pl/Prezenty-na-Komuniewięc całkiem niedrogo :)
Lub jak lubi bardziej sport to np. Wrotki RAZOR Jetts Dlx lub deskę RAZOR Ripstik air Pro, też są w tej ofercie.

  • 0

#5 przemo91

przemo91

    Początkujący

  • 48 postów

Napisano 17 04 2019 - 14:53

 

Hmm a może czytnik E-book? Żeby zaszczepić w niej pasję do czytania? Elektronika bardziej cieszy dzieci niż biblia czy ramka na zdjęcia, wiem z doświadczenia ;) Przyda się jej też w szkole później. Teraz najnowszy Kindle Paperwhite 4 wyszedł. Ebooki niestety wciąż drogie, ale wiele jest już darmowych ebooków. Tutaj widziałem na promocji za 615 zeta https://www.sferis.pl/Prezenty-na-Komuniewięc całkiem niedrogo :)

 

Mam takie samo zdanie. Dzięki takiemu czytnikowi może dzieciak nabędzie nawyk czytania książek i to może w przyszłości zaprocentować. Ja bym poszedł tą drogą.


  • 0

#6 bastoni

bastoni

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 19 04 2019 - 17:53

 

Hmm a może czytnik E-book? Żeby zaszczepić w niej pasję do czytania? Elektronika bardziej cieszy dzieci niż biblia czy ramka na zdjęcia, wiem z doświadczenia ;) Przyda się jej też w szkole później. Teraz najnowszy Kindle Paperwhite 4 wyszedł. Ebooki niestety wciąż drogie, ale wiele jest już darmowych ebooków. Tutaj widziałem na promocji za 615 zeta https://www.sferis.pl/Prezenty-na-Komuniewięc całkiem niedrogo :)
Lub jak lubi bardziej sport to np. Wrotki RAZOR Jetts Dlx lub deskę RAZOR Ripstik air Pro, też są w tej ofercie.

 

Zdecydowanie lepiej pójść w sprzęt RAZOR, który zaproponowałeś, moim zdaniem czytnik nie jest dobrym pomysłem na prezent dla dziecka w wieku 8-9 lat. O ile jestem fanem czytelnictwa i uważam, że powinno się kłaść duży nacisk na zachęcanie dzieci do czytania, to pamiętaj, że w tym wieku wyobraźnia dziecka dopiero się kształtuje, czytnik nie jest najlepszą formą odbioru tekstu w takim wieku - tutaj bardzo dużą rolę odgrywają wciąż ilustracje, format i design książki. Dodatkowo, pozycje dla dzieci nie są tak szeroko dostępne jak pozycje dla dorosłych w formie e-booka. To rozsądny prezent, ale na prawdę przyda się dziecku w wieku komunijnym za 3-5 lat dopiero tak na dobre, a chyba nie o to tutaj chodzi?



Użytkownik bastoni edytował ten post 19 04 2019 - 17:54

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych