Skocz do zawartości


Zdjęcie

klawiatura dla gracza fps. CS go/bf3/cod mw3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 alone2241

alone2241

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 01 04 2015 - 12:30

Witam. Jestem graczem fps'ow podanych wyżej i zależy mi na klawiaturze mechanicznej dla graczy poświęconej właśnie fpsom. Chciałbym się dowiedzieć jakie cherry mx pasują do tych gier najbardziej. Budżet do 400zl ale mile widziane tańsze klawiatury. Najbardziej zależy mi tak jak podałem wyżej żeby była dla graczy, mechaniczna i żeby miała podświetlenie bo gram po nocach(praca w dzień) myślałem nad klawiatura cm Storm Quickfire ultimate. A jak nie to poleccie mi inna. I czy to dobrze ze wybrałem przełączniki cherry mx brown. Może powinien wybrać cherry mx red lub black. Pomocy

  • 0

#2 alone2241

alone2241

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 02 04 2015 - 11:52

Jest mi ktoś w stanie pomoc na tym forum?

  • 0

#3 feelingoodie

feelingoodie

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 09 07 2015 - 12:04

Może jeszcze się komuś przyda... Spora część społeczeństwa uważa, że wydawanie zawrotnych sum na klawiaturę nie ma większego sensu. Wychodzą z założenia ze klawiatura z marketu za 10 zł sprawdzają się tak samo jak te z wyższej półki... bzdury, przy wyborze klawiatury np do CS:GO czy CoD powinniśmy kierować się komfortem użytkowania. Klawisze powinny być optymalnie rozmieszczone i odpowiednio wyskalowane, co niestety nie jest zastosowane w marketowych odpowiednikach :/ Najbardziej popularne są klawiatury stykowe. Ruch klawisza powoduje bezpośrednie zwarcie w układzie. W przypadku intensywnego korzystania po 1-5 mln wciśnięć mogą się pojawić problemy z zwieraniem. Drugim typem są przyciski mechaniczne. Są mniej popularne z powodu swojej wyższej ceny. Tutaj mamy z dużo większą trwałością , około 20-50mln i więcej wciśnięć. Niestety są dość głośne w porównaniu z klawiaturami stykowymi. Oczywiście dochodzę jeszcze programowalne klawisze dodatkowe oraz podświetlenie, ale to już są zbędne bajery (choć często bardzo przydatne). Więcej można poczytać http://techfresh.pl/klawiatura-dla-gracza-csgo-czy-warto-zainwestowac-pomagamy-wybrac-najlepsza/ też fajny opis, porównania co i jak itp :P

  • 0

#4 Zadowolenie.pl

Zadowolenie.pl

    Początkujący

  • 79 postów

Napisano 02 09 2016 - 19:41

Godnym polecenia modelem jest: http://www.zadowolenie.pl/sprzet-komputerowy/kalwiatury-i-myszki/klawiatury/corsair-strafe-rgb-usb-gaming-cherry-mx-red-1Bardzo ładna, funkcjonalna oraz wygodna klawiatura od uznanego producenta na rynku sprzętu dla graczy. 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych