Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak założyć hasło na router


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ilonahip

ilonahip

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 15 08 2007 - 18:57

Jak mam założyć hasło na router- Belkin- ? podczas instalacji ten krok został pominiety- nie wiem dlaczego. prosze o pomoc.
Ilona

  • 0

#2 shadow of fight

shadow of fight

    Stały użytkownik

  • 241 postów

Napisano 16 08 2007 - 11:18

Witam
Jak w każdym wchodzisz sobie prze np przeglądarkę wpisujesz 192.168.0.1 bądź 192.168.1.1 w zależności jak masz ustawione, następnie zostaniesz poproszona o Login: admin i Hasło: ( jeśli nie dawałaś może być to ENTER, bądź zobacz w instrukcji standardowe powinno być ) następnie wchodzisz w General Setup >> System >> Password i zmieniasz

  • 0

#3 ilonahip

ilonahip

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 16 08 2007 - 19:49

spoko już załatwiłam sprawe hasła, ale niestety znowu mam problem. Wpisane hasło do sieci zmienia sie na krótsze.... tak jakby komputer zapamietal kiedys jakies haslo i chyba tego sie trzyma. a co najlepsze, internet dziala przez jakas chwile, chociaz jest not connected!!??? po czym sie wyłącza i trzeba ponownie recznie łaczyc z siecią, albo ponownie wpisywac poprawne haslo.....strasznie to zagmatwane, mam nadzieje, ze ktos to zrozumial:) w skrocie...wpisuje haslo-klikam aby zapamietal- zmienia sie haslo na krotsze- mimo to internet dziala przez chwile- caly czas jest not connected....bez sensu...pomocy
  • 0

#4 shadow of fight

shadow of fight

    Stały użytkownik

  • 241 postów

Napisano 17 08 2007 - 15:49

Może zresetuj ruterek, jak dalej będzie beeeee to możesz się pokusić o wgranie nowego softu , przy okazji po rozłączaj wszystko i ponownie połącz może ruterek być też uszkodzony
  • 0

#5 ilonahip

ilonahip

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 18 08 2007 - 10:42

nie pomoglo, a router chyba nie moze byc uszkodzony skoro internet działa w podpietym do niego(routera) komputerze

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych