Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak uruchomić PlayStation Store na Sony Xperia S


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mw1900

mw1900

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 24 11 2013 - 23:30

Witam.

 

Posiadam smartfon Sony Xperia S. Dowiedziałem się że posiada on usługę PlayStation Mobile/ PlayStation Store. "

PlayStation Store dostępny na Sony Xperia S

Niestety nie posiadam takiej ikony. Zamiast tego mam kompletnie niepotrzebne Sony Select. Troche szukałem i wskazówką jest to "By uzyskać dostęp do sklepu na Xperii S, należy zezwolić na instalowanie aplikacji z innych źródeł (nie tylko z marketu). Opcję tę znajdziemy w ustawieniach w kategorii aplikacje. Następnie niezbędne jest uruchomienie aplikacji "Rozpocznij PS Store". Pozwoli nam to na pobranie do telefonu PS Store oraz PS Pocket, dzięki którym możliwe będzie kupowanie gier." Niestety nie mam czegoś takiego jak Rozpocznij PS Store w ustawieniach aplikacji.. nigdzie nie mogę tego znaleźć. Może ktoś z Was wie o czym mowa i borykał się już z takim problemem??

 

Pomocy!



  • 0

#2 mw1900

mw1900

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 25 11 2013 - 00:04

ok poradziłem sobie. Trzeba wejść w http://playstation.com/psm/store/en.html pobrać, zainstalować i zarejestrować się na Sony Entertainment Network wybierając USA, United Kingdom lub inny kraj w którym usługa jest dostępna,. Bo w Polsce niestety nie jest i dlatego Smartfony Xpera S w Polsce nie miały tego wgranego w standardzie

 

Post może komuś się przyda ;))



  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych