Skocz do zawartości


Zdjęcie

ile może kosztować różaniec?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kaczoraga

kaczoraga

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 25 03 2020 - 14:47

Najtańsze to pewnie po 2-5 złotych chodzą... ale mnie interesują te najdroższe. Tak z czystej ciekawości... czy trzeba więcej dać za różaniec ze złota i innych kamieni szlachetnych, czy jednak jakaś relikwia byłaby cenniejsza?

Z tego co patrzyłam to różańce u jubilerów chodzą po 1000 zł z hakiem... a ile trzeba by było wyłożyć za paciorki z krwią świętego albo podobną pamiątkę? Bo nie uwierzę, że Kościół nie sprzedaje takich rzeczy, choćby i nieoficjalnie - swoją drogą pytanie, ile z nich zostało sztucznie spreparowanych. :\



  • 0

#2 kaczoraga

kaczoraga

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 31 03 2020 - 07:32

Najtańsze to pewnie po 2-5 złotych chodzą... ale mnie interesują te najdroższe. Tak z czystej ciekawości... czy trzeba więcej dać za różaniec ze złota i innych kamieni szlachetnych, czy jednak jakaś relikwia byłaby cenniejsza?

Z tego co patrzyłam na xxxx  to różańce u jubilerów chodzą po 1000 zł z hakiem... a ile trzeba by było wyłożyć za paciorki z krwią świętego albo podobną pamiątkę? Bo nie uwierzę, że Kościół nie sprzedaje takich rzeczy, choćby i nieoficjalnie - swoją drogą pytanie, ile z nich zostało sztucznie spreparowanych. :\

I co? Macie dla mnie jeszcze jakieś przykłady, czy zostanę z tymi różańcami, co same je sobie znalazłam???



Użytkownik pawel315 edytował ten post 01 04 2020 - 13:56

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych