Skocz do zawartości


Zdjęcie

[html]Pytanie o div'a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 r0wl3n

r0wl3n

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 20 04 2010 - 12:31

Witam, mam problem z div'em. Ostatnio na szybko nauczyłem się ich używać i fajnie wszystkie stronki smigaja, ale jeden mankament jest taki, ze w div'ie gdzie pisze swoje aktualności i tekst będzie trochę dłuższy, od wysokości tego div'a, to pewna cześć teksty podchodź mi pod div'a z dołu, zamiast się przedłużyć... ; / Wiem, ze trzeba gdzieś w stylach poszperać, ale już próbowałem i szczerze, poddaje sie, nie mam zielonego pojęcia... Na aktualna chwile włączyłem overflow, ale nie chce mieć tego przesuwaka..! Oto link do stronki:

Strona...

Mam nadzieje, ze ktoś mi pomoże i pokaże co i gdzie poprawić : ) Z góry dziękuje i pozdrawiam!

  • 0

#2 geronimoo

geronimoo

    Uzależniony od forum

  • 1 457 postów

Napisano 20 04 2010 - 14:03

Czyżby zwykła kryptoreklama pod pozorem poprawek bo coś jest nie tak ? r0wl3n - Zgłoś się do: © 2010 Black Design studio - Projektowanie stron internetowych Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez wiedzy autora jest zabronione. - kurde jak to dumnie i światowo brzmi, umiejętności zaś mało ;)
Nie dziw się ale takich jak ten, nazwijmy to "problem" jest na forach bez liku.

Użytkownik geronimoo edytował ten post 20 04 2010 - 14:11

  • 0

#3 Weksel

Weksel

    Intel inside

  • 646 postów

Napisano 20 04 2010 - 14:10

Heh...

Jak nie chcesz mieć suwaków to stosuj zwykle td a nie div.

A swoją drogą Black "Design studio - Projektowanie stron internetowych" brzmi w tym wypadku bardzo śmiesznie... ;)

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: CSS DIV grupowanie elementów



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych