Skocz do zawartości


[hosting] reklamy na republice


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_camicadze_*

Gość_camicadze_*

Napisano 25 09 2005 - 15:19

wychodzę z zapytaniem:
Czy można coś zrobić by na stronie założonej na republice nie wyskakiwała reklama?
Jest jakiś kod, którym mogę to zablokować?
Czy jestem skazana na tego typu nieprzyjemności, psujące wygląd estetyczny mojej strony?

pozdrawiam ^^

//ziele: zmiana nazwy tematu oraz poprawa treści postu oraz wycięcie fragmentu

  • 0

#2 UNK0WN

UNK0WN

    Początkujący

  • 146 postów

Napisano 25 09 2005 - 16:27

To nie jest forum powiązane z łamaniem regulaminów! Z takiej reklamy onet na pewno coś zarobi a jeśli chcesz to możesz poszukać np. w google tego skryptu po czym administratorzy zobaczą tą stronę i zbanują...

Więc wybór należy do ciebie :wink:

  • 0

#3 fre0n

fre0n

    Początkujący

  • 23 postów

Napisano 30 09 2005 - 08:54

Masz obecnie stronę na republice to domyślam sie że to nie jest wielka strona tzn. nie zajmuje dużo miejsca jeśli ci reklama przeszkadza to przenieś ja na inny serwer np. na www.za.pl (nie masz tam tego wyskakującego okienka tylko wstawiasz link czy button na swoja stronę od www.za.pl i wszystko załatwionie - to tylko przykład innego konta)

pozdro

//ziele: Post poprawiony
  • 0

#4 Gość_camicadze_*

Gość_camicadze_*

Napisano 30 09 2005 - 23:08

rozwiązałam problem, przepraszam za zawracanie głowy ;P postaram się już tego nigdy więcej nie robić :D
  • 0

#5 UNK0WN

UNK0WN

    Początkujący

  • 146 postów

Napisano 03 10 2005 - 11:17

Ja nie wiem jak uważacie ale według mnie najlepiej kupić sobie konto z domeną choćby 200mb (to jest wydatek 100zł za rok) i już mieć stronę bez żadnych zbędnych reklam i popupow...

Ja sam miałem o tyle szczęścia że wraz z internetem dostałem konto ftp/http/mail 1gb bez limitu transferu.

//ziele: jusz -> już
  • 0

#6 fre0n

fre0n

    Początkujący

  • 23 postów

Napisano 04 10 2005 - 19:02

Ja nie wiem jak uważacie ale według mnie najlepiej kupić sobie konto z domeną choćby 200mb (to jest wydatek 100zł za rok) i już mieć stronę bez żadnych zbędnych reklam i popupow...

Ja sam miałem o tyle szczęścia że wraz z internetem dostałem konto ftp/http/mail 1gb bez limitu transferu.



hmm domena najtańsza oko?o 50 z? za rok
konto 200mb konto około 50-60 zł to zależy od firmy, ale do czego zmierzam
jeśli ktoś ma stronę prosta tzw domową i można powiedzieć ze dopiero zaczyna robić strony www to po co mu takie konto

ci co maja duże serwisy maja albo sponsorów albo kupione konta www itp ale maja z tego jakies zyski

a jeśli strona jest zrobiona dla funu to po co w nią inwestować tyle kasy
  • 0

#7 UNK0WN

UNK0WN

    Początkujący

  • 146 postów

Napisano 05 10 2005 - 08:39

Dobra masz :D racje ale 100mb czy jak gadasz 200mb to nie jest wcale wiele powiedzmy że wrzuci się kilka mp3 lub programów i już serwer pełny a te ceny co podałeś jeśli są już takie ceny to wcale to nie jest majątek :D))

I przepraszam za jakiekolwiek błędy ortograficzne bo śpieszy mi sie na lekcje :mrgreen:

Dobra lecę bb :wink:

//ziele: jusz -> już
  • 0

#8 poop

poop

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 02 11 2005 - 23:11

wystarczy ze nie bedziesz miec index.html tylko zmienisz sobie na eloelo.html i ustawiasz alias na eloelo.html i Ci sie nie pojawia reklama :D

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych