Skocz do zawartości


Zdjęcie

[hosting] Jaki hosting sprosta moim wymaganiom?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 tyranka

tyranka

    Początkujący

  • 145 postów

Napisano 25 12 2010 - 13:07

Hej, na forum jest sporo wątków w stylu "jaki hosting polecanie", ale za kazdym razem ktoś na inne wymagania (tak jak i ja), więc postanowiłam założyć nowy temat.

Aktualnie mam hosting na www.linuxpl.com
pojemnosc:1gb, transfer:10gb

Potrzebuje czegosc nowego - sprawdzonego. Moje wymagania:
- zdecydowanie wiekszy transfer (najlepiej nielimitowanym, ale o to chyba nie latwo)
- pojemnosc ok 2gb (ale jak juz bedzie wiecej to sie nie obraze)
- nielimitowana ilsoc domen, subdomen
- nieograniczona ilosc baz danych

Z mniej ważnych zachcianek:
- PostgreSQL (ale sam MySQL tez przejdzie)
- obsluga Ruby on Rails

I oczywiscie niezawodnosc.
Cena najlepiej do 200zl za rok Ale jak macie cos ciekawego w innej cenie do polecenia to tez chetnie zobacze
Z gory dzieki za pomoc i wesołych świąt

  • 0

#2 savi

savi

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 25 12 2010 - 13:29

Na rynek Polski ostatnio weszła nowa firma 1&1. Ma bardzo ciekawa ofertę. strona www.1and1.pl Pierwszą domenę można założyć za darmo na 2 lata. 10 GB przestrzeni dyskowej 3000 GB transferu/ mies 10 baz MySQL Php5/Perl?Phyton Basic CGI's Za 0 zł na 2 lata. Nie wiem jakie będą opłaty po tych 2 latach ale podejżewam że niższe niż konkurencja.

  • 0

#3 tyranka

tyranka

    Początkujący

  • 145 postów

Napisano 25 12 2010 - 13:34

Na rynek Polski ostatnio weszła nowa firma 1&1. Ma bardzo ciekawa ofertę. strona www.1and1.pl Pierwszą domenę można założyć za darmo na 2 lata. 10 GB przestrzeni dyskowej 3000 GB transferu/ mies 10 baz MySQL Php5/Perl?Phyton Basic CGI's Za 0 zł na 2 lata. Nie wiem jakie będą opłaty po tych 2 latach ale podejżewam że niższe niż konkurencja.


Widziałam ofertę tej firmy, jednak złe opinie za granicą zniechęcają mnie do korzystania nawet z darmowej oferty :D

Zastanawiam się nad ovh.pl serwerem wirtualnym Personal + opcja SQL Personal. Tylko nie wiem czy cena za serwer i opcje się sumuje, czy może cena przy opcji zawiera już cene z serwerem :)
  • 0

#4 Gość_cabana_*

Gość_cabana_*

Napisano 25 12 2010 - 21:42

Może http://hostdell.pl ? Sam mam konto, kiedyś za czasów innego właścicela było ciężko, teraz śmiga jak należy :D
  • 0

#5 BrandWeb.pl

BrandWeb.pl

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 03 01 2011 - 22:51

Witam serdecznie. Firma BrandWeb.pl oferuje pani pakiet BUSINESS , jest to najlepszy pakiet, który może spełnić pani wymagania jeszcze z nawiązką. Do tego mamy okres próbny , który ułatwi pani zapoznanie się z całym pakietem oraz interfejsem użytkownika. Nasze serwery są stabilne i nie sprawiają najmniejszych problemów , obsługa jest zawsze do pani dyspozycji serdecznie zapraszamy na http://www.brandweb.pl , gdzie może się pani zapoznać bliżej z naszą ofertą.


[warn=Bamber]
Na tym forum aby cokolwiek zareklamować trzeba posiadać minimum 5 postów.
[/warn]

Użytkownik Bamber edytował ten post 03 01 2011 - 22:59

  • 0

#6 raulq7

raulq7

    Początkujący

  • 21 postów

Napisano 30 01 2011 - 20:24

Jeżeli zależy Ci na stabilności i niezawodności to polecam firmę ITL

Użytkownik raulq7 edytował ten post 30 01 2011 - 20:26

  • 0

#7 Typek00

Typek00

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 18 05 2011 - 14:22

nie radze 1&1. poziom obslugi nie jest zachęcający, ze wszystkimi problemami trzeba sobie jakoś poradzić samemu, bo są problemy żeby odpowiedzieli na maila, czy odebrali telefon. Zupełnie jak w UPC cholernym... stan serwerów i panel tez pozostawiają troche do zyczenia.
  • 0

#8 bakker

bakker

    Początkujący

  • 78 postów

Napisano 19 05 2011 - 10:35

nie radze 1&1. poziom obslugi nie jest zachęcający, ze wszystkimi problemami trzeba sobie jakoś poradzić samemu, bo są problemy żeby odpowiedzieli na maila, czy odebrali telefon. Zupełnie jak w UPC cholernym... stan serwerów i panel tez pozostawiają troche do zyczenia.

Potwierdzam, mam u nich w prawdzie darmowe konto ale by zaparkować własną domenę musiałem czekać uwaga ... 4 miesiące ....
A czemu? bo była za długa by ich Panel ją przepuścił... a pod telefonem zazwyczaj automaty i tyle...
  • 0

#9 Typek00

Typek00

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 23 05 2011 - 15:42

ja ze swojej strony wole naprawdę juz home.pl: jest regularna kopia zapasowa, pod koniec okresu abonamentowego dostajesz pro forme i sam decydujesz czy płacisz, pomoc działa 24h/ 7 dni w tygodniu - wszystkie kanały, z takich ważniejszych rzeczy to nie ma ograniczenia w subdomenach w kontach na ftp :DDDD to z takich ważnych dla mnie osobiście rzeczy
  • 0

#10 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 23 05 2011 - 18:58

ja ze swojej strony wole naprawdę juz home.pl


Aktualnie nawet niektóre darmowe alternatywy są lepsze od 1&1, więc home nie ma sie czym chwalić, bo też jest gigantem co olewa pojedynczego małego klienta.
  • 0

#11 Typek00

Typek00

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 25 05 2011 - 14:56

no jest gigantem jest. Wiem, że się czasem skarżą ludki. Ale co masz coś konkretnego na myśli? mi się póki co nic nie przytrafiło negatywnego, ale wypadki chodzą po ludziach...

  • 0

#12 FOR

FOR

    Prezes

  • 168 postów

Napisano 26 05 2011 - 06:17

Osobiście myślę iż warta uwagi jest nazwa.pl

W sumie firma jest dobrze rozreklamowana, a usługi też nie są zbyt złe.

Użytkownik FOR edytował ten post 26 05 2011 - 06:17

  • 0

#13 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 29 05 2011 - 07:59

no jest gigantem jest. Wiem, że się czasem skarżą ludki. Ale co masz coś konkretnego na myśli? mi się póki co nic nie przytrafiło negatywnego, ale wypadki chodzą po ludziach...


http://www.webhostingtalk.pl/topic/25435-opinie-o-11/page__st__160
Masa opinii, większość negatywnych.

Osobiście myślę iż warta uwagi jest nazwa.pl

W sumie firma jest dobrze rozreklamowana, a usługi też nie są zbyt złe.


Nom om, nazwa.pl dla małej stronki html albo dla plikow statycznych jest cool.

Miałeś tam konto że polecasz?


Każdy sie uczy na swoich błędach, nie bede was powstrzymywać od takiech firmek, szkoda że na was zarobią.
  • 0

#14 tyranka

tyranka

    Początkujący

  • 145 postów

Napisano 29 05 2011 - 10:45

Ostatecznie zostałam przy http://linuxpl.com/ bo dodali nową ofertę.
Mam u nich hosting od paru lat i po tych wszystkich opiniach stwierdziłam, że nie warto od nich odchodzić :)
  • 0

#15 Typek00

Typek00

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 31 05 2011 - 13:58

http://www.webhostingtalk.pl/topic/25435-opinie-o-11/page__st__160
Masa opinii, większość negatywnych.


To są opinie o 1&1... W ogóle mnie to nie dziwi - widziałeś ich panel administracyjny? Bez doktoratu nie podchodź... :) I jak tu przekonać do korzystania małe firmy, w których np. nie ma programisty?

A co do Home.pl, to polecam sobie skorzystać z 14-dniowego triala i popatrzeć czym się różnią panele - moim zdaniem usability jest tam radykalnie lepsze.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych