Skocz do zawartości


dale918918

Rejestracja: 13 wrz 2013
OFFLINE Ostatnio: 10 10 2015 22:58
-----

Moje tematy

Zacinanie się komputera + Problem z ładowaniem przez USB

11 02 2015 - 17:41

Witam.

Mam ciągły problem. Mam prawie nic włączone tylko rzeczy z procesów systemowych , i gdy uruchomię przeglądarkę to tak mi komputer zamula że masakra ! Nawet na facebooka nie da się żyć. a żeby się ten facebook załadował mija 10 , 15 , 20 , 30 ,45 minut i dopiero po godzinie to się załaduje ! A youtube to 2 godziny się ładuje ! To nie możliwe ! Komputer Acer Aspire 5737Z

 

Druga sprawa . Mam tablet i chcę go naładować od 3 do 100% ale niestety komputer chcę zainstalować sterowniki ale komputer ciągle wyświetla mi że nie udaje się ich zainstalować . Tablet się na chwilę włącza a po 5 sekundach po wyświetleniu programów tablet się wyłącza , kabel mam od sony , bo tablet gdy się ładował to przypadkowo wyrwałem kabelek od ładowania i całe zasilanie płyty głównej padło ale tablet działał . Teraz mamy nowy ten sam tablet ale wymienioną płytę główną . Teraz tablet działa ale teraz zauważyłem że tablet nie chce się ładować przez USB! Ale telefon normalnie się ładuje ! Pomocy!!! Tablet Acer Iconia A1-811G z 3G