Skocz do zawartości


dale918918

Rejestracja: 13 wrz 2013
OFFLINE Ostatnio: 10 10 2015 22:58
-----

Moje posty

W temacie: Zacinanie się komputera + Problem z ładowaniem przez USB

18 02 2015 - 22:38

Internet mam od Vectry 80mb/s.


W temacie: Zacinanie się komputera + Problem z ładowaniem przez USB

13 02 2015 - 20:12

Czy przy wykonywaniu zwykłych czynności na komputerze wykluczając używanie internetu też wszystko idzie tak wolno? Ctrl+ALt+Del i sprawdzić co najbardziej obciąża procesor/pamięć/dysk. Wykonaj pełny skan np AV Eset Online.

Niestety ale nic nie zamula komputera . Przeglądarka ma 100 000 kb 14 % . Wykluczam wszystkie inne aplikacje wszystko działa szybko . Ale chyba mogę wiedzieć co może być przyczyną . AdWare . Ciągle mi się te badziewia wgrywają ... Więc może to ?

 

Najlepszym rozwiązaniem było by przywrócenie systemu z ukrytej partycji Recovery (acer Aspire 5737z)

Komputer był już przywracany z ukrytej partycji Recovery 2 miesiące temu . A kolejną godzinę + 30 min na instalowanie aplikacji nie chce mi się czekać ... Strata czasu na Recovery. 

 

 


Druga sprawa . Mam tablet i chcę go naładować od 3 do 100% ale niestety komputer chcę zainstalować sterowniki ale komputer ciągle wyświetla mi że nie udaje się ich zainstalować . Tablet się na chwilę włącza a po 5 sekundach po wyświetleniu programów tablet się wyłącza , kabel mam od sony , bo tablet gdy się ładował to przypadkowo wyrwałem kabelek od ładowania i całe zasilanie płyty głównej padło ale tablet działał . Teraz mamy nowy ten sam tablet ale wymienioną płytę główną . Teraz tablet działa ale teraz zauważyłem że tablet nie chce się ładować przez USB! Ale telefon normalnie się ładuje ! Pomocy!!! Tablet Acer Iconia A1-811G z 3G

 

 

 

 

A co z tym ????

 

 

 

 

EDIT:// Zauważyłem że mój stary komputer działa lepiej niż ten teraz xD Ciekawe dlaczego :D mimo że ma 2 gb ramu Intel Pentium NVIDIA dalej nie pamiętam .