Skocz do zawartości


Zdjęcie

[czat] Problem z czatem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 hessel

hessel

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 08 09 2007 - 01:10

Witam! jestem tu przelotem i nie wiem czy w dobrym miejscu zamieszcze mój problem,mam nadzieje,że nikomu to nie bedziesz przeszkadzało. mam do was prośbe czy wiecie coś na temat tego,czy Vista blokuje dostep do czatu?otóż np na Wp gdy wejde w interesujący mnie pokój pojawia mi się abym wpisał login no i żebym hasło przepisła z obrazka-do tego momentu jest wszystko ok, problem pojawia się w momencie akceptacji wejścia-strona mi się ładuje ale nie pojawia się w ogóle głoówny czat, tylko nazwa pokoju do jakiego wszedłem i to wszystko, POMOŻCIE!!!!!!!!!!

  • 0

#2 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 08 09 2007 - 08:50

Masz zainstalowaną Jave?

  • 0

#3 hessel

hessel

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 08 09 2007 - 09:53

tak ,mam. ale może ona nie chula??
  • 0

#4 sklsk

sklsk

    Stały użytkownik

  • 232 postów

Napisano 08 09 2007 - 10:58

najprawdopodobniej aktualizacja javy
  • 0

#5 hessel

hessel

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 09 09 2007 - 17:45

nie wiem co jest grane, odinstalowałem jave,poniewaz chciałem zobaczyc czy to napewno z nią są problemy i okazało się,że tak ale... jak wszedłem na czat tam pojawia się zebym zainstalował wtyczki-czyli brakującą Jave-klikam aby zainstalować i pojawia mi się okno w którym jest napisane,że wystąpił jakiś błąd i trzeba zainstalować ręcznie-klikam i wchodzi mi na jakąś strone z której mam zainstalować-i pobieram, instaliuje i nadal jest taki sam problem :rolleyes: nie pojawia mi się okno czatu :)

nikt nic nie wiem na ten temat ??? :)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych