Skocz do zawartości


Zdjęcie

czas czekania na odszkodowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 jagodna

jagodna

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 11 09 2020 - 10:28

Czy jest jakiś maksymalny czas, w którym ubezpieczyciel ma wypłacić należne świadczenie?

Wypadek zgłoszony już dawno, komplet dokumentów też uzbierany i dostarczony, a ciągle słyszę że sprawa jest "w toku". Kancelarie odszkodowawcze twierdzą, że są w stanie załatwić wszystko nawet w 30 dni - a przynajmniej w 75% przypadków. A u mnie sprawa jasna, prosta i oczywista, a i tak ubezpieczalnia nie kwapi się do wypłaty - ciekawe, czy odszkodowania mogą się przedawnić?!? bo może na to liczą...



  • 0

#2 jagodna

jagodna

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 15 09 2020 - 08:59

Czy jest jakiś maksymalny czas, w którym ubezpieczyciel ma wypłacić należne świadczenie?

Wypadek zgłoszony już dawno, komplet dokumentów też uzbierany i dostarczony, a ciągle słyszę że sprawa jest "w toku". Kancelarie odszkodowawcze twierdzą, że są w stanie załatwić wszystko nawet w 30 dni - a przynajmniej w 75% przypadków. A u mnie sprawa jasna, prosta i oczywista, a i tak ubezpieczalnia nie kwapi się do wypłaty - ciekawe, czy odszkodowania mogą się przedawnić?!? bo może na to liczą...

UPDATE

Wiecie co, mam już dość czekania. Zgłoszę się do kancelarii i niech oni zrobią z tym TU porządek. Sądząc po tym, co piszą na xxx sprawa od razu przyspieszy, jak tylko wpłynie pismo od prawników.



Użytkownik pawel315 edytował ten post 06 10 2020 - 13:24

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych