Skocz do zawartości


blagam o pomoc dla syna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*

Napisano 16 05 2006 - 18:33

Ilona Lackowska
Ul. Dluga 77
89-652 lag
Tel. 667 146 911
www.pomozdamianowi.friko.pl
gg 2988897
Email; ilona-lackowska@wp.pl

Witam i pozdrawiam.


Zwracam sie z uprzejma prośbą o udzielenie wsparcia na rzecz mojego syna Damiana(13 lat). Samotnie wychowuje dwoje dzieci - Emilia(12 lat) i Damian, który od urodzenia choruje na Dzieciece Porazenie Mózgowe. Wymaga ciąglej opieki i rehabilitacji, wiąze sie to z duzymi nakladami finansowymi. Dotychczas w miare moich mozliwości finansowych staram sie korzystac ze wszelkich mozliwych sposobów usprawniania syna. Wyjazdy na leczenie i rahabilitacje są bardzo kosztowne. Do tej pory Damian korzysta z mozliwości wyjazdu na leczenie w Specjalistycznym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji i Ortopedii Dzieciecej "Górka" w Busku Zdroju, Ośrodku Rehabilitacji i Hipoterapii "MAGDALENKA" w Wartowie oraz Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku.
Po kazdym pobycie mozna bylo zauwazyæ duzą poprawe. Obecnie Damian zakwalifikowal sie na turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku. Po ostatnim pobycie zaobserwowalam znaczna poprawe stanu jego zdrowia. Bardzo dobrze odebral zmiane klimatu, co zmobilizowalo go do cwiczenia i walki z wlasną choroba. W ośrodku, Damian ma fachowa opieke, wiele zabiegów, które pozwalają mu poprawic stan wlasnego zdrowia. Widząc uśmiech na twarzy mojego syna jestem najszcześliwsza na świecie, bo wiem, ze jeśli Damian cwiczy pod fachowym okiem specjalistów to widoczne są efekty jego rehabilitacji. Sama nie jestem w stanie zebrac kwoty potrzebnej mi na wyjazd, na rehabilitacje, wiec zwracam sie z ogromna prośbą o pomoc. Zebranie Kwoty potrzebnej na rehabilitacje mojego syna to najwiekszy cel w moim zyciu, dlatego prosze o pomoc.
Damian ma duze szanse na poprawe stanu swego zdrowia, a brak fachowej rehabilitacji ogranicza jego szanse na normalne zycie.
NIE BADZ OBOJETNY - POMOZ CIERPIACEMU DZIECKU W POWROCIE DO NORMALNOSCI. KAZDY GROSIK PRZEKAZANY NA RZECZ DAMIANA PRZYBLIZA GO DO ZDROWIA.

FUNDACJA DZIECIOM "ZDAzYc Z POMOCA"
UL. lOMIANSKA 5
01-685 WARSZAWA

NR KONTA: PKO BP XV O/WARSZAWA

50 1020 1156 0000 79 02 0007 7248

(Z DOPISKIEM) DAROWIZNA NA RZECZ
DAMIANA LACKOWSKIEGO

SWIFT ; BPKOPLPW

P.S. Istnieje mozliwośc wplaty bezpośrednio na konto ośrodka rehabilitacji w Polańczyku .

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych