Skocz do zawartości


Zdjęcie

[antywirus]Darmowy program Antyvirusowy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 30 05 2008 - 09:57

Chciałbym zasięgnąć opinii osób, które używają darmowych zabezpieczeń, który program jest najlepszy. Avast czy też AVG? lub też jakiś inny może, który chroni także pocztę, a nawet i lekko sieć.

  • 0

#2 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 30 05 2008 - 10:14

ja uzywam od 2 lat bezustannie Avast'a - dbb program , nie mam najmniejszych problemow z ochrona danych na komputerze i nie obciaza nazbyt systemu. Avast nie jest calkowicie darmowy- po roku trzeba wykupic licencje, ktora w sumie kosztuje niewiele. grono znajomych rowniez "przesiadlo sie" z AVG, Norton'a, McAfee. Panda itp na Avasta. Z mojej strony polecam.

  • 0

#3 Rondel

Rondel

    Początkujący

  • 112 postów

Napisano 30 05 2008 - 14:30

Ja też używam od 2 lat avast'a i nic kupować nie musiałem. Używam wersji home i po roku użytkowania trzeba się u nich zarejestrować na stronie żeby dostać za darmo klucz na następny rok. Wcześniej używałem avg i nie byłem zadowolony (głównie ze względu na uciążliwy i krzykliwy interfejs - wiem że powód ogólnie mierny ale dla mnie ma znaczenie). Polecam avast'a i czasami coś przeciw spyware.
  • 0

#4 karolkuich

karolkuich

    Początkujący

  • 141 postów

Napisano 31 05 2008 - 06:51

Warto także dodać, że od wersji 4.8 Avast! wyposażony jest także w ochronę przeciwko rootkitom i spyware.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: darmowy program antywirusowy skaner antywirusowy program antywirusowy antywirus za darmo



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych