Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Zlecę] Pozycjonowanie serwisu o grach !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 fitnewsite

fitnewsite

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 15 06 2015 - 21:07

Witam !
 
Działam w branży PPA. Pewnie nie które osoby będą wiedziały o co chodzi. Metoda ta opiera się na wypełnieniu ofert przez użytkowników. Prowadzę serwis internetowy, który działa na zasadzie udostępniania pełnych wersji gier PC. Serwis prowadzony jest w języku angielskim a więc pozycjonowanie musi odbywać się na rynek całego świata(nie tylko polski). Chodzi mi o pozycjonowanie oczywiście moich postów pod odpowiednie frazy w google.
 
Szukam osoby przede wszystkim, która ma wiedzę i doświadczenie w branży SEO i skutecznego przede wszystkim pozycjonowania. Oczywiście owa osoba musi dysponować czasem, chęcią podjęcia współpracy i co najważniejsze musi być zdecydowana przyjąć moje warunki, które mam do zaproponowania. Zależy mi oczywiście na dłuższej współpracy gdyż biznes ten traktuję bardzo ale to bardzo poważnie i tego wymagam również od osoby, która będzie zajmowała się promocją mojego serwisu.
 
Co do warunków będą one specyficzne, ponieważ doskonale wiem, ile kosztuję skuteczne i dobre pozycjonowanie. Wiem również, że dobre pozycjonowanie to koszt rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Moja oferta będzie skromniejsza ponieważ nie jestem w stanie zaproponować aż takich pieniędzy, dlatego jeszcze raz proszę o kontakt osoby, które faktycznie będą zainteresowane tego typu ofertą. A więc jestem w stanie zaproponować pozycjonerowi 200 zł(miesięcznie) + odpowiedni %% zarobków każdego miesiąca. Jestem również w stanie umówić się na pracę za efekty(czyli płacę dopiero za wbicie mojego serwisu w pewnej frazie do Topki). Tak jak mówię jestem otwarty na propozycję. Jeszcze raz powtórzę stać mnie wyłącznie na zaproponowanie takich warunków dlatego proszę o kontakt osoby, które będą zainteresowane. Wwięcej informacji na temat współpracy i projektu udzielę po kontakcie z moją osobą.
 
Proszę pisać na E-mail:
 
E-mail: inwesgroup@gmail.com
 
Pozdrawiam


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych