Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Zlecę] Stworzenie Thema pod WordPress lub Joomla


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 fitnewsite

fitnewsite

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 30 03 2015 - 23:11

Witam wszystkich !
 
Napisałem ten temat ponieważ poszukuję osoby do współpracy. Mianowicie szukam zdolnego grafika, który będzie w stanie dla mnie stworzyć projekt graficzny do mojego całkowicie nowego serwisu internetowego/biznesowego. Jak zapewne zauważyliście w tytule tematu zastosowałem dwa określenia a mianowicie "WordPress" oraz "Joomla". Dlaczego ? A no dlatego, że nie podjąłem jeszcze konkretnej decyzji na którym silniku będę działał, ale uważam, że wraz z kontaktem z zainteresowanym grafikiem taka decyzja będzie już podjęta. 
 
A więc na samym początku napiszę kogo szukam. 
 
Szukam osoby, która dysponuję wolnym czasem na ten moment oraz potrafi tworzyć designy pod WordPress lub Joomle. Zależy mi na doświadczeniu i na tym aby dana osoba miała za sobą już parę wykonanych projektów w swojej karierze, oczywiście mowa tutaj jest również o projektach pod WordPress lub Joomle. O takich cechach jak sumienność, uczciwość, dotrzymanie umowy nie muszę wspominać, gdyż uważam, że przy każdej innej usłudze te cechy powinny zawsze być stosowane.
 
Teraz przedstawię o czym będzie mój projekt i czego oczekuje.
 
Mój projekt skierowany będzie wyłącznie pod kraj jakim jest Polska a więc będzie przeznaczony wyłącznie dla Polaków. Dziedziną serwisu będzie Zdrowie&Fitnes/Trening. Mój projekt będzie działał a raczej zarabiał dzięki subskrypcji SMS, osoby znające choć trochę tą metodę będą wiedzieć o co chodzi, a więc projekt musi być przystosowany wizualnie również pod tym względem, że serwis będzie zarabiał na subskrypcjach sms(po kontakcie ze mną dokładnie wytłumaczę zasadę tego działania). Jaka jest idea serwisu ? Mianowicie mój serwis będzie tak zwanym "łącznikiem", czyli na serwisie będziemy udostępniać produkty/usługi z zagranicy, które będzie można dostać po atrakcyjnych cenach. Produkty te są sprawdzone i skuteczne. Czyli nasz serwis będzie pokazywał użytkownikowi drogę gdzie dany produkt/usługę z gwarancją sukcesu może znaleźć, a aby taką informację od nas otrzymać musi wysłać SMS po czym automatycznie użytkownik otrzymuję link z danym produktem do zakupu po atrakcyjnej cenie. Czyli będziemy tak zwaną skarbnicą wiedzy, którą będziemy udostępniać każdemu kto wyślę SMS'a, czyli można powiedzieć promujemy produkty innych firm wyłącznie zagranicznych ale sprawdzonych i przetestowanych. To tak po krótce będzie przedstawiał się mój serwis.
 
Co do wizji wyglądu mojego serwisu, powiem szczerze że nie ograniczam danej osoby pod żadnym względem, mało tego nie mam w głowie jakiegoś unikalnego wyglądu więc liczę również na propozycję ze strony grafika. Zależy mi na unikalności i na tym aby każdy kto wejdzie na serwis czuł, że ma do czynienia z profesjonalistami i że tu faktycznie znajdzie pomoc ! To jest dla mnie najważniejsze i tego oczekuje w projekcie. Tak jak mówię grafika nie ograniczam w żadnym aspekcie, a no może w jednym aby wygląd nawiązywał do tematyki "Zdrowie&Fitnes/Trening :)
 
Teraz odnośnie wyceny.
 
Za wykonanie projektu jestem w stanie zapłacić 200 zł. Tak tak wiem, że zaraz otrzymam opinię że takie projekty firmy wykonują za kilka lub kilkadziesiąt tysięcy złotych i zdaje sobie oczywiście z tego sprawę. Ale ja sprawę stawiam jasno, szukam osoby, która będzie sobie chciała dorobić może mało a może dużo te 200 zł i proszę wyłącznie o kontakt osoby, które są zainteresowane stworzeniem dla mnie tego projektu za kwotę 200 zł. Kwota nie jest do negocjacji. 
 
Zainteresowane osoby proszę o kontakt E-mail:
 
fitnewsite@gmail.com
 
Pozdrawiam
 


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych