Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zintegrowane karty graficzne. Problem z wydajnoscia.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 HubiX

HubiX

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 04 07 2007 - 02:09

Chcialbym w tym temacie porozmawiac o zintegrowanych kartach grafiki. Takich jak chocby mój Radeon Xpress 200. Chcialbym sie tez dowiedzieć czy oprocz zintegrowanej karty moge sobie zamontowac inną osobną kartę. Jesli tak to czy komputer bedzie dzialac na dwoch kartach graficznych czy na jednej wybranej. Licze na Waszą pomoc. Dzieki :P

  • 0

#2 Aman

Aman

    Windows 98/XP/Vista/Ubuntu

  • 955 postów

Napisano 04 07 2007 - 13:17

Chcialbym sie tez dowiedzieć czy oprocz zintegrowanej karty moge sobie zamontowac inną osobną kartę. Jesli tak to czy komputer bedzie dzialac na dwoch kartach graficznych czy na jednej wybranej.


Zintegrowane karty graficzne wykorzystywane są w większości w pracach biurowych, w gry sobie na tym nie pograsz. BEz problemu możesz zamontować zwykłą kartę na PCI-E lub AGP, ale ta karta nie będzie działała razem z kartą zintegrowaną, musisz w biosie ustawić na której chcesz pracować.

  • 0

#3 HubiX

HubiX

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 05 07 2007 - 18:57

Dzięki za pomoc. A moglby mnie ktos jeszcze uswiadomic jak się to zmienia w Biosie? Czy to jest trudne? Jak ktos będzie umiał mi wyjasnić to wielkie dzięki :P
  • 0

#4 ZeGeN

ZeGeN

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 05 07 2007 - 21:50

A to trzeba coś zmieniać?? Ja tam tylko wsadziłem nową kartę graficzną i wszystko dzialało =] =] później sterowniki i wszystko jest oki =]
  • 0

#5 HubiX

HubiX

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 06 07 2007 - 07:54

Jeszcze raz wielkie dzięki. Już smigam na Radeonie X1650 PRO 512 DDR2. I faktycznie nawet nic nie trzeba bylo zmieniac w biosie :P :P :P :P :)
  • 0

#6 milan_94

milan_94

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 28 08 2008 - 18:48

Sory mam takii problem mam karte graficzna zintegrowana nazywa sie ona Intel® G33/31 Expres Chipset Family niedzialaja praktycznie zadne gry raz sparwdzilem wymagania gry z karta i pisala ze niemam wersi vetex shader mozna to jakas sciagnac czy cos w tym stylu zeby grac pomocy prosze
  • 0

#7 Striaszka

Striaszka

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 15 10 2008 - 16:04

Witam, ja mam taki problem:
Mam zintegrowana karte graficzna z plyta glowna. Jest na niej napisane: P4IBMGL2 Rev: 3.2B. po sformatowaniu dysku i zainstalowaniu OS (win Xp Home) czyta mi tylko 4 bitowe kolory, i we wlasciwosciach ekranu nie moge zmienic. Szukalem jakichs sterownikow, ale nic nie naprawilo problemu. Jezeli wiecie co zrobic, to prosze o odpowiedz.
  • 0

#8 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 15 10 2008 - 16:14

<Striaszka> wgraj sterowniki do ukladu graficznego. jezeli ci sie zapodziala plyta z sterownikami to poszukaj na stronie producenta lub wpisz w google cos takiego : "drivers P4IBMGL2 Rev: 3.2B"

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: wydajność komputera



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych