Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zawiesza się laptop po wymianie dysku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mystery9

mystery9

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 01 10 2015 - 17:54

Witam

 

 

W czerwcu padł mi dysk w laptopie i wymienili mi go na gwarancji. Po powrocie do mnie laptop bardzo często się wieszał, głównie przy oglądaniu youtube, choć i zdarzało się przy zwykłym przeglądaniu stron. Sam myślałem że to sprzęt się przegrzewa (nowy dysk wstawili większy 500gb w miejsce 320gb). Pisząc o tym do serwisu, zostało to uznane jako reklamacja naprawy, ponownie zabrali mi sprzęt, który powrócił po 2 tyg bez żadnej naprawy. W odpowiedzi potem serwis stwierdził, że żadnej usterki nie ma i prawdopodobnie wina mojego łącza internetowe (?). Przeglądając fora internetowe często można się spotkać że to wina przeglądarki - sprawdziłem na wszystkich i bez zmian. A wręcz teraz laptop już zaczął się zawieszać przy przeglądaniu stron co chwile.

Dodam też, że po "odwieszeniu się " laptopa układ liter na klawiaturze zawsze mam zmieniony.

 

Ktoś ma jakiś pomysł co można w tej sytuacji zrobić?



Użytkownik mystery9 edytował ten post 01 10 2015 - 17:57

  • 0

#2 yasiu18

yasiu18

    Początkujący

  • 120 postów

Napisano 04 10 2015 - 09:53

A laptop nie był zalany?
Wygląda na jakieś zwarcie na klawiaturze.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  • 0

#3 Czarcik_s

Czarcik_s

    Zaawansowany użytkownik

  • 674 postów

Napisano 09 10 2015 - 09:19

Sprawdź i zaktualizuj FlashPlayera - bardzo często to jego wina. Zobacz czy nie masz jakiegoś śmiecia zainstalowanego - zobacz w dziale Bezpieczeństwo jak i czym to zrobić.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych