Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zakładanie stronny internetowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 martaka

martaka

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 08 10 2014 - 10:13

Hej,

Chcę założyć stronę internetową ale nie bardzo się na tym znam , słyszałam o możliwości założenia strony z gotowego szablonu taką opcję znalazłam na [CIACH!] ale może znacie jakieś strony tego typu warte polecenia.

Użytkownik Qauke edytował ten post 08 10 2014 - 20:27
Link usunięto!

  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 08 10 2014 - 19:43

Lepiej na Wordpresie. Poza tym śmierdzi kryptoreklamą. Dziękujemy i do widzenia.



  • 0

#3 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 09 10 2014 - 06:11

Jeżeli się na tym nie znasz, możesz zlecić komuś kto posiada taką wiedzę (i nie mam tutaj na myśli gimnazjalisty który zrobi "coś" za 50zł). Takie gotowe "szablony" są zazwyczaj słabe.


  • 0

#4 forrest77

forrest77

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 14 11 2014 - 20:00

Jak się ktoś nie zna, to lepiej niech w ogóle nie zaczyna się uczyć, bo żeby zrobić jakąś solidną stronę WWW potrzeba tak naprawdę lat nauki. A co do wypowiedzi o gimnazjaliście: gimnazjalista teraz może robi "coś" za 50 zł, ale za kilka lat pewnie będzie miał swoją firmę i będzie zarabiał więcej niż my wszyscy razem wzięci ;p Jak ktoś się zaczyna uczyć od "małego", to wtedy ma to sens. W przeciwnym wypadku lepiej zlecić to jakiejś firmie. Ja własnie mam zamiar w najbliższym czasie zlecić komus zaprojektowanie strony WWW. Szukałem trochę w sieci i znalazłem np taką ofertę XXXX. Miał już ktoś z nimi styczność? Wygląda na solidną robotę, ale wolę się upewnić...


  • 0

#5 webxl24

webxl24

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 09 04 2015 - 10:16

Przede wszystkim zależy od tego dla jakiej branży ma być ta strona. Jakie są Twoje oczekiwania, jak wyglądają strony konkurencji, jakie masz oczekiwania - czyli podaj przykład stron które uważasz za atrakcyjne i na nich byś chciała się wzorowować.

 

Ale najważniejsze i fundamentalne pytanie - JAK CHCESZ SIĘ PROMOWAĆ. Większość ludzi myśli ,że zrobienie strony www to koniec działań związanych z promocją w internecie :) To błąd, najważniejesza jest strategia lub chociaż taktyka promocji. Strona internetowa jest jak folder czy wizytówka - treść z komunikatami które mpowinny zachęcić do dalszej współpracy i udzielić informacji o tym czym się zajmujemy, jak do nas trafić czy się z nami skontaktować. Można nie mieć standardowej strony www, a np. stronę na FB, Google plus itp. i sobie świetnie radzić (szczególnie usługi drobne) i znam sporo firm dla których media społecznościowe to główny kanał komunikacji, a strona www to dodatek.

 

Natomiast jeśli chodzi o produkcję, sprzedaż czy usługi profesjonalne jak np. architekci, medycyna, prawo itd. to warto zainwestować w profesjonalną stronę internetową.

 

Profesjonalizm rozumiem jako:

1. Zgodność z popularnymi przeglądarkami (FF, Chrome, IE, Safari, Opera etc.) czyli stworzenie strony w taki sposób aby prawidłowo się wyświetlała większości internautów.
2. Responsywność, strona powinna prawidłowo działać na urządzeniach mobilnych.
3. Optymalizacja SEO, sprawienie aby strona była dobrze postrzegana przez wyszukiwarkę i tym samym dało się ją wypozycjonować.

4. Możliwość integracji z Social media.

5. Łatwy i prosty CMS (system zarządzania treścią)

6. Atrakcyjny design.


  • 0

#6 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 11 04 2015 - 16:12

Optymalizacja SEO bez pozyjonowania to jakiś chwyt marketingowy.. da nam tyle co nic, chyba że mówimy tu o jakiejś niszy co się sama wypromuje. Oczywiście pozycjonowanie można zlecić lub zrobić samemu - znam kilka skutecznych przykładów wykonanych przez "żółtodziobów", ale to zależy od skali naszej działalności i konkurencji w branży.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych