Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zacinanie się komputera + Problem z ładowaniem przez USB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 dale918918

dale918918

    Początkujący

  • 128 postów

Napisano 11 02 2015 - 17:41

Witam.

Mam ciągły problem. Mam prawie nic włączone tylko rzeczy z procesów systemowych , i gdy uruchomię przeglądarkę to tak mi komputer zamula że masakra ! Nawet na facebooka nie da się żyć. a żeby się ten facebook załadował mija 10 , 15 , 20 , 30 ,45 minut i dopiero po godzinie to się załaduje ! A youtube to 2 godziny się ładuje ! To nie możliwe ! Komputer Acer Aspire 5737Z

 

Druga sprawa . Mam tablet i chcę go naładować od 3 do 100% ale niestety komputer chcę zainstalować sterowniki ale komputer ciągle wyświetla mi że nie udaje się ich zainstalować . Tablet się na chwilę włącza a po 5 sekundach po wyświetleniu programów tablet się wyłącza , kabel mam od sony , bo tablet gdy się ładował to przypadkowo wyrwałem kabelek od ładowania i całe zasilanie płyty głównej padło ale tablet działał . Teraz mamy nowy ten sam tablet ale wymienioną płytę główną . Teraz tablet działa ale teraz zauważyłem że tablet nie chce się ładować przez USB! Ale telefon normalnie się ładuje ! Pomocy!!! Tablet Acer Iconia A1-811G z 3G

 

 

 
 
 


  • 0

#2 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 11 02 2015 - 22:03

Czy przy wykonywaniu zwykłych czynności na komputerze wykluczając używanie internetu też wszystko idzie tak wolno? Ctrl+ALt+Del i sprawdzić co najbardziej obciąża procesor/pamięć/dysk. Wykonaj pełny skan np AV Eset Online.



  • 0

#3 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 13 02 2015 - 02:44

Najlepszym rozwiązaniem było by przywrócenie systemu z ukrytej partycji Recovery (acer Aspire 5737z)
  • 0

#4 dale918918

dale918918

    Początkujący

  • 128 postów

Napisano 13 02 2015 - 20:12

Czy przy wykonywaniu zwykłych czynności na komputerze wykluczając używanie internetu też wszystko idzie tak wolno? Ctrl+ALt+Del i sprawdzić co najbardziej obciąża procesor/pamięć/dysk. Wykonaj pełny skan np AV Eset Online.

Niestety ale nic nie zamula komputera . Przeglądarka ma 100 000 kb 14 % . Wykluczam wszystkie inne aplikacje wszystko działa szybko . Ale chyba mogę wiedzieć co może być przyczyną . AdWare . Ciągle mi się te badziewia wgrywają ... Więc może to ?

 

Najlepszym rozwiązaniem było by przywrócenie systemu z ukrytej partycji Recovery (acer Aspire 5737z)

Komputer był już przywracany z ukrytej partycji Recovery 2 miesiące temu . A kolejną godzinę + 30 min na instalowanie aplikacji nie chce mi się czekać ... Strata czasu na Recovery. 

 

 


Druga sprawa . Mam tablet i chcę go naładować od 3 do 100% ale niestety komputer chcę zainstalować sterowniki ale komputer ciągle wyświetla mi że nie udaje się ich zainstalować . Tablet się na chwilę włącza a po 5 sekundach po wyświetleniu programów tablet się wyłącza , kabel mam od sony , bo tablet gdy się ładował to przypadkowo wyrwałem kabelek od ładowania i całe zasilanie płyty głównej padło ale tablet działał . Teraz mamy nowy ten sam tablet ale wymienioną płytę główną . Teraz tablet działa ale teraz zauważyłem że tablet nie chce się ładować przez USB! Ale telefon normalnie się ładuje ! Pomocy!!! Tablet Acer Iconia A1-811G z 3G

 

 

 

 

A co z tym ????

 

 

 

 

EDIT:// Zauważyłem że mój stary komputer działa lepiej niż ten teraz xD Ciekawe dlaczego :D mimo że ma 2 gb ramu Intel Pentium NVIDIA dalej nie pamiętam .


Użytkownik dale918918 edytował ten post 13 02 2015 - 20:13

  • 0

#5 pawel315

pawel315

    Uzależniony od forum

  • 1 553 postów

Napisano 13 02 2015 - 20:19

Co do Adware to daj w dziale "bezpieczeństwo" logi z FRST


  • 0

#6 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 14 02 2015 - 11:11

Jeszcze przychodzi mi na myśl jedna sprawa. Jaki kolega ma internet?


  • 0

#7 dale918918

dale918918

    Początkujący

  • 128 postów

Napisano 18 02 2015 - 22:38

Internet mam od Vectry 80mb/s.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych