Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zacina mi sie strona kuriera DPD (wprowadzanie paczek)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mrLEO

mrLEO

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 11 01 2014 - 18:23

Witam,

mam windows xp na którym pracuję. Nadajemy paczki poprzez serwis https://webklient.dpd.com.pl/ . Od zawsze wszystko działało jak trzeba niestety ostatnio podczas wprowadzania nowej paczki do wysyłki zakładka z ich stroną mi się zawiesza. (robi sie biała i nie odpowiada lub strona wogole przestaje sie wczytywać jakby wogole jej nie było lub nie było netu). Dopiero po kilku minutach przegladarka ponownie ją wczytuje. (na kompie nic nie zmieniano i nie instalowano zadnych programo, no chyba ze zrobila sie jakas np windowsowa aktualizacja itd) 

Bez znaczenia czy to chrome, firefox czy tez explorer (wszedzie to samo)

 

Przeinstalowywalem jave, flash playera....(do najnowszych). Nie pomogło.

 

 

Zauwazyłem też, że na czysto jak mam w przegladarce wlaczona tylko stronke webklent.dpd.com.pl wtedy wszystko ladnie dziala. Jak tylko wlacze w innych zakladkach jakies 2-3stronki i wracam do zakladki dpd wprowadzic paczke....zawiesza sie....

Nie wiem co za to odpowiada...czy flashplayer czy java czy jakies ramki czy co...ale zakladka dpd sprawia wrazenie jakby brakowalo jej pamieci i temu sie zawiesza itd

 

Zaznaczam, ze inne strony zakladki itd dzialaja bdb.

 

 

Ma ktos jakis pomysl co moze wplywac na obsluge tej stronki dpd??? Co spr przeinstalowac? Cos dodac? Moze zle przeinstalowalem jave i flashplaera...moze uprzednio trzeba bylo je usunac recznie.

 

Kurde koncza mi sie pomysly.... prosze o pomoc.   (podejrzewałem flashplayera)

 

 



  • 0

#2 mrLEO

mrLEO

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 11 01 2014 - 20:15

Udało sie....ufff

 

Rozwiązanie:

1.wejść w konfiguracje javy. 

2. zakładka GENERAL-> settings i tam odhaczamy keep temporary internet files

3. zakładka SECURITY-> odhaczamy enable java content in the browser.



  • 2




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych