Skocz do zawartości


[Wymienie] [sprzedam] i [kupie]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 30 04 2010 - 11:18

Sprawa następująca mam na zbycie :

Karta cf 5gb microdrive seagate sg1 to się zwie jest to karta typu 2 czyli taka nieco wieksza jak standard, mam też przelote na ide do niej ale za cholere nie umiem zainstalowac na tym linux , jak podłączam na usb się instaluje ale przez tą przelotke nie , mimo że normalnie pod windowsem można wykonać zapis i odczyt , wykrywa po formatowaniu 4,7gb wiec nieźle zasilanie wymaga 5v ale z tego co można wyczytać na necie śmiga też w aparatach i sprzętach z 3,3V

czyli karta 5gb compactflash i przelotka na ide gratis .

Motorolka a925 - symbian , dotykowy ekran dość duży w dodatku, agps ,http://www.mgsm.pl/katalog/motorola/a925/ , proc bodajże architektury arm 175Mhz , ram 32MB, 12mb wbudowane , kamerka , mp3 , i inne rzeczy jakie dostarcza symbian - ja się nie mam czasu bawić bo mam e51 i u700 wiec mi ta zagraca dom , nic nie muli , chodzi bardzo szybko w porównaniu do a920 którą to kiedyś miałem , Menu jest Angielskie , a simlock brak

co w zestawie - rysik nieorginalny chyba ale zgodny z tym modelem i ładnie się chowa w szczeline z tyłu
karta sd(on wspiera normalnego rozmiaru karty sd - bodajże do 1gb) 512MB sandisk
Dwa akumulatory LI-ION jeden w plastikowym blistrze ochronnym , drugi w telefonie
ładowarka orginalna , ale ma malutki problem bo ten przycisk od zwalniania "bolców" zabezpieczających się gdzieś zapodział - trzeba skombinować uszkodzoną z np. t720 i przełożyć ,tak to śmiga i nie ma problemu z ładowaniem

Ostatni przedmiot jaki posiadam to : Nawigacja Navman f20 w standardowej konfiguracji z 512MB ram onboard bodajże 64mb ram i prockiem intel PXA 300MHZ ARM , Jak ktoś sie lubi bawić to moge na płycie DVD dołączyć Źródła danych od navmana jakie pozyskałem , także obraz płyty instalacyjnej i hotfixy

Do niego ładowarka samochodowa , uchwyt na szybę

sama nawigacja - menu angielskie , wgrane mapki

To mówię że jak ktoś coś stąd chce to niech pisze bo chcę to w miare tanio spylić , lub też mogę się zamienic to wszystko za jakieś starego peceta lub części do niego ,

Ew. jeśli kogoś to wszystko nie satysfakcjonuje mogę jeszcze dołożyć sprawnego samsunga j700 ( w którym zmieniana była tasiemka od matrycy - niedokładnie to wyregulowano i teraz zamyka się z lekkim oporem ,

śmigać ładnie śmiga , posiada simlock na orange , specyfikacja standardowa dla tego modelu - mam pudełko instrukcje , zest. słuchawkowy , płyte CD , ładowarke nie gubi zasięgu , nie wiesza się



Dla chętnych foty , czekam na poważne oferty :omg: , moge to posprzedawać lub się zamienić za stary sprawny pecet - myślę że oferta uczciwa

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych