Skocz do zawartości


Wybór telefonu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 12 04 2008 - 13:04

Witajcie,
Za niedługo będę wymieniał telefon. Wacham się pomiędzy modelami wymienionymi w tytule. Chciałbym już trochę bardziej zawężyć pole działania i wyłonić idealny telefon (dla mnie).
Więc tak: telefon musi mieć b. dobry wyświetlacz - to priorytet. Drugim ważnym elementem jest jakść wykonania, trzecia- WiFi, choć bez tego mogę sie obejść. Symbiana też bym preferował, ponieważ nie wątpliwie ułatwia pracę (mimo, że wszyscy twierdzą, że jest ciężki w obsłudze - bzdura).
Przejdźmy do modeli:
Najbardziej odpowiadałaby mi E61i, ponieważ ma świetny wyświetlacz, WiFi, Symbiana, i jest dobrze wykonana. Niestety za droga. :thumbsup: Jednak tylko przez to, że jest ich mało na allegro, więc konkurencyjnej ceny nie ma. To poprostu Nokia E65 zamknięta w innej obudowie. Zdecydowałłbym się ku jej poprzedniczce, z kolei ta ma joystick i nie jest to najnowsza propozycja. Poza tym wyświetlacz wydaje mi się jakiś "nie 16 mln kolorowy" (może zależy od domyślnego tematu, który nie odzwieciedla kolorów? ;)). Nokia E51 wydaje się być najlepszą propozycją tylko musi się pojawić więcej używek, bo narazie cena też jak dla mnie ciut za wysoka.
Nokia E65 najbardziej mnie kusi wyglądem. Jest elegancka i ma metalowe wstawki. Bebechy od E61i. Jedyno mnie martwi - nie jest ona najwydajniejsza. E61i jestem w stanie to wybaczyć ze względu na wyświetlacz.
Nokia 6120c jest szybka, ma b. dobry wyświetlacz, niestety brak WiFi no i nie wiem jak z jakością. Cena przekonuje najbardziej. Na pewno jeśli nie będę miał tyle funduszy ile przewiduję to na pewno zdecyduje się na ten model.
Reszta modeli to już takie moje "warjacje". 6500c jest na pewno b. dobrze wykonana. Ma wbudowaną pamięć co jest dla mnie dużym plusem (nie lubie takich "podziurawionych telefonów, gdzie z każdej strony są jakieś gniazda/sloty). Niestety cena nie adekwatna do możliwości.
Prada to już nie wiem skąd mi się wzięła. Wygląda fajnie - jak z kosmosu. Na pewno bym się wyróżniał, ale obsługiwanie takiego telefonu jest z pewnością nie wygodne, ponieważ trzebaby jeździć palcem po całym telefonie.

Jaki wybralibyście wy telefon? Może macie jakieđ inne propoyzcje?

  • 0

#2 Gość_Wojtex16_*

Gość_Wojtex16_*

Napisano 17 04 2008 - 21:52

Ile możesz wydać na telefon?

  • 0

#3 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 18 04 2008 - 13:52

~550 zł.
  • 0

#4 SanDiego

SanDiego

    Początkujący

  • 86 postów

Napisano 20 04 2008 - 18:53

a E51? Troszke trzeba dołożyć, ale to parę grosy. Też dobry telefon. Mam i polecam
  • 0

#5 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 20 04 2008 - 19:00

No własnie nie wiem ile jeszcze dokładnie będę miał, ale 550 zł na pewno.
Telefonu nie kupuje teraz, ale za ok. miesiąc, więc ceny i tak jeszcze spadną. Biore w Play'u, a z tej sieci jest ich bardzo dużo na allegro. :P
  • 0

#6 Sęp

Sęp

    Początkujący

  • 136 postów

Napisano 20 04 2008 - 19:22

Siema. Skoro nie masz dużo kasy, a telefon ma być około 600 zł to co powiesz z innej bajki na Nokie 6233? w sumie dokładasz stówe a telefon elegancki... przemysl sobie, bo ja jestem z niego zadowolony i polecam... jak chcesz to podaje parametry http://sklep.vobis.pl/oferta/telefony_i_sm..._edge_umts.aspx

pozdro
  • 0

#7 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 20 04 2008 - 19:33

6233 to świetny telefon - przyznaje. Świetne filmiki i głośniczki stereo, ale nie jest ona najswieższą propozycją, poza tym preferowałbym jendak Symbiana, bo jestem już do niego przyzwyczajony.
Dzięki za propozycje.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych