Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wolne zamykanie systemu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Munder

Munder

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 24 05 2007 - 10:26

Witam Dołączona grafika!

Czy ktoś z Was rozwiązał problem z wolnym zamykaniem systemu..?? U mnie jest to ok.1 minuty Dołączona grafika!

  • 0

#2 Hugster

Hugster

    Tweaks.pl Team

  • 426 postów

Napisano 24 05 2007 - 17:37

Witam.

A czy z [tym] artykułem kolega @Munder się zapoznał?

Kwestia zamykania systemu Windows nie jest u wszystkich jednakowa. W dużej mierze zależy od używanych aplikacji i konfiguracji samego systemu - niestety, Ty nie zawarłeś w swoim pytaniu informacji czy coś instalowałeś, zmieniałeś w systemie i stąd Twój problem.


---
Pozdrawiam
Hugster

  • 0

#3 Munder

Munder

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 24 05 2007 - 22:13

Witam.

A czy z [tym] artykułem kolega @Munder się zapoznał?

Kwestia zamykania systemu Windows nie jest u wszystkich jednakowa. W dużej mierze zależy od używanych aplikacji i konfiguracji samego systemu - niestety, Ty nie zawarłeś w swoim pytaniu informacji czy coś instalowałeś, zmieniałeś w systemie i stąd Twój problem.
---
Pozdrawiam
Hugster



Witam Dołączona grafika!

Kolega @Munder posiada system Windows Vista i pisze wdziale dotyczącym systemu Vista.Zna również temat do którego podałeś linka i pomimo iż dotyczy on (Tylko) Windows 2000, XP i 2003 to kolega @Munder próbował zmieniac nie tylko te dwa,wymienione klucze ale jeszcze dwa inne.

Poza tym o szybszym zamykaniu systemu nie zawsze stanowią klucze w rejestrze.Ważne są (a może ważniejsze) zmiany uruchamianych usług o których to w odniesieniu do Windows XP wiedziałem wiele,ale jeśli chodzi o Vistę - narazie sie tylko pytam i może zdaży się taki dzień,że ktoś będzie mi mógł w tym pomóc.

Co do konfiguracji mojego systemu to rzeczywiście nie podałem wiele danych,ale problem wolnego zamykania nęka mnie od początku zainstalowania systemu Vista i to czystego - bez dodatkowo zainstalowanych programów....

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych