Skocz do zawartości


Zdjęcie

Winrar jak wypakować


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 timmy

timmy

    Zaawansowany użytkownik

  • 624 postów

Napisano 30 08 2008 - 02:06

witam. mam taka sprawe mam plik i mam tam hasło ktore zapomnialem czyli pytanie brzmi tak jak wypakować Archiwum z hasłem jesli tego hasła nie mam? prosze o pomoc jest to bardzo wazne mam rozne programy od tego ale niestety metoda brute Force trwała by na zlamanie 15 literowego hasla kila lat a ja mam moze miesiac czasu czy jest tu jakis Hacker albo cos ktory mogl by mi wyciagnac te pliki z tego folderu ?

  • 0

#2 kurio

kurio

    Pan

  • 282 postów

Napisano 05 09 2008 - 17:30

No coz kolego, jest tylko jedno rozwiazanie twojego problemu.
Tutaj masz opisane mniej wiecej co i jak.
Klik!

  • 0

#3 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 05 09 2008 - 22:33

Za taką poradę to powinieneś dostać bana! NAwet słownik nie potrafi tego przetłumaczyć...

A odpowiadając w temacie - pozostaje złamać hasło. Najczęściej hasło jest banalnie proste - jest nim nazwa pliku lub adres strony internetowej, z której pliki ściągnięto.
  • 0

#4 muscat

muscat

    Początkujący

  • 87 postów

Napisano 06 09 2008 - 01:05

Możesz spróbować wpierw metody słownikowej, jak jest proste hasło to odnalezienie go długo nie zajmie, natomiast jeżeli hasło jest nietypowe tzn. zawiera znaki takie jak np. #$%^&* ,to w tej sytuacji jedyne wyjście to atak przy użyciu Brute-force.

Ciekawym programikiem do łamania haseł jest KRyLack Password Recovery.
  • 0

#5 kurio

kurio

    Pan

  • 282 postów

Napisano 07 09 2008 - 12:14

To NIE JEST proste haslo, czytajcie ty post autora tematu.

metoda brute Force trwała by na zlamanie 15 literowego hasla kila lat

Niestety bf to jedyny sposob, mimo, ze bedzie trwal wieki.
  • 0

#6 muscat

muscat

    Początkujący

  • 87 postów

Napisano 07 09 2008 - 12:29

Prędkość zależy od tego jakiego komputera użyje się do tego. Jeżeli autor tematu posiada słaby sprzęt, nie ma co się dziwić, że złamanie hasła potrwa, aż tak długo. Używając współczesnych komputerów, przy 15 literowym haśle na pewno nie potrwa to, aż tak długo, jak podał autor tematu.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych