Skocz do zawartości


Zdjęcie

Winrar - automatyczne wpisywanie hasła przy rozpakowywaniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Brylu

Brylu

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 27 06 2008 - 09:47

Witam,
Mam takie pytanie. Otóż ściągnąłem ponad 100 plików. Każdy plik jest spakowany winrarem w 3 częściach. Czyli łącznie jest ponad 300 plików spakowanych. Na wszystkie pliki nałożone jest to samo hasło. I teraz moje pytanie. Czy jest możliwość, aby ustawić w winrarze, bądz jakims innym programie rozpakowywujacym, np domyślne hasło, które automatycznie ma byc wpisywane do rozpakowywanego archiwum?? Bo naprawdę rozpakowywując ponad 100 plików i co chwila wklepywać hasło jest uciążliwe. A dosyć często ściągam różne serie, które mają wiele plików. Chciałbym np włączyć rozpakowywanie wszystkich plików i pojść sobie gdzieś, wrócić za godzine lub później i mieć wszystko rozpakowane.
Mam nadzieje ze zrozumieliscie moj problem i jestescie w stanie mi pomoc.
Pozdrawiam.

  • 0

#2 Weksel

Weksel

    Intel inside

  • 646 postów

Napisano 27 06 2008 - 10:52

A nie lepiej skopiować sobie hasło do schowka, potem zaznaczyć wszystkie pliki rar, kliknąć prawym klawiszem myszy, rozpakuj i cały czas robić ctrl-v? :P

  • 0

#3 Brylu

Brylu

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 27 06 2008 - 12:56

No tak też robie :P Ale wygodniej byłoby zeby po zaznaczeniu wszystkich plików na raz i rozpakowywaniu, program sam już sobie wpisywał hasło :P Po co ludzie daja na takie pliki hasło :/
  • 0

#4 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 28 06 2008 - 10:06

Po co ludzie daja na takie pliki hasło :/

Bo na warezach tak trzeba, pewnie stamtąd ściągasz. ;)

Prawdopodobnie taki program nie istnieje, możesz ewentualnie bawić się w skrypty które będą wklejały hasło do pola.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych