Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows 7 wyświetla "system nie jest oryginalny"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 21 07 2014 - 10:35

Juz wczoraj działo sie coś dziwnego, najpierw pokazało sie okno ze mogę być ofiarą falszywego oprogramowania. A dzisiaj już pokazal sie dymek ze system jest nie oryginalny o.O

System jest oryginalny wprowadzenie ponownie klucza w Windows Anytime Upgrade nie pomaga. W czym może być problem?

  • 0

#2 Marek K.

Marek K.

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 21 07 2014 - 10:53

Co to znaczy "nie pomaga"? Anytime Upgrade dotyczy chyba upgrade systemu, a nie jego aktualizacji. Mój komputer -> prawy myszy -> właściwości i na dole masz dział "Aktywacja systemu Windows". Jeżeli system nie jest aktywowany powinien tam być link do aktywacji. Jeżeli to OEM i był instalowany na tym samym kluczu kilka razy, zadzwoń do Microsoftu :P



  • 0

#3 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 21 07 2014 - 12:31

Co to znaczy "nie pomaga"? Anytime Upgrade dotyczy chyba upgrade systemu, a nie jego aktualizacji.


Dokładnie pomyliłem funkcję. System nie był nigdy instalowany z plyty ;) nawet jej nie dostałem przy zakupie laptopa. Przywracam właśnie system z partycji recovery zobaczymy co z tego wyjdzie.
  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 21 07 2014 - 13:28

Zauważyłem ze eset smart security cos namieszał bo nawet nie szło przywrócić systemu z ostatniej dobrej konfiguracji. Po przywróceniu systemu z Recovery nie ma żadnych problemów :)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych