Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows 10 Lenovo, awaria po reinstalacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 mc34270

mc34270

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 24 05 2016 - 16:26

Chciałbym prosić o pomoc, ponieważ natrafiłem na problem, którego nie potrafię sam rozwiązać.

Mam laptopa Lenovo, na którym jakiś czas temu zaktualizowałem Windows 8.1 do Windows 10. Po kilku miesiącach chciałem przeinstalować system (wolniejsze działanie, problemy z niektórymi opcjami typu menu start, Edge i inne typowe dla W10)

Zrestartowałem system trzymając shift, w menu które mi się pojawiło wybrałem Odzyskiwanie/Resetuj ustawienia do stan początkwego/Wyczyszczenie tylko dysku z systemem. Komputer pracował nad tym jakieś pół godziny, ale nie doszedł do 100% pokazując błąd odzyskiwania

Spróbowałem potem wybrać Odzyskiwanie z dysku systemowego Lenovo, ale w międzyczasie chciałem jeszcze popatrzeć na inne opcje więc wyszedłem z Kreatora Lenovo (normalnie przyciskiem, bez żadnych restartów etc)

Po tym komputer zaczął się ponownie uruchamiać, pojawia się ekran uruchamiania Lenovo, potem to znika, ekran jest cały czas czarny. Proces na początku pracuje dosyć intensywnie, później już normalnie ale z ekranem nic się nie dzieje. Próbowałem uruchomić ponownie z shiftem/F8 ale nie jestem w stanie przejść do uruchamiania awaryjnego

Czy ma ktoś jakiś pomysł co mógłbym zrobić żeby móc włączyć komputer?



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych