Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wierzycie w duchy ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Frragi

Frragi

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 23 03 2008 - 21:41

Wierzycie w duchy ? ja szczerze mówiąc sam nie wiem ... czasami mi się wydaje, co by było, gdyby one naprawdę istniały, ale odrazu sobie myślę, że musiałoby by ich być strasznie dużo, i nie pomieściłyby się na naszej planecie :P

  • 0

#2 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 26 03 2008 - 14:12

Nie wierzę w duchy na naszej planecie. Być może jest jakieś życie po życiu, ale tego nikt na nie powie. Myślę, że duch nie wraca, ale ludzie mają jakieś schizy czasami i wygadują, że widzą duchy, zjawy i inne takie dziwactwa, w co nie wierzę...

  • 0

#3 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 27 03 2008 - 18:58

Wyobraźnia ludzka jest tak silna że w stresie, widzimy to co inni nie widzą i zobaczyć nie mogą, ludzki mózg jest wykorzystany przez człowieka w 10%. Gdyby człowiek mógł wykorzystać mózg w 20%, posiadał by zdolności nad człowieka, a wykorzystanie mózgu w 50% to człowiek był by zdolny do tworzenia rzeczy materialnych z pomocą myśli. A wyobraźcie sobie zdolności człowieka który może wykorzystać mózg w 100%?.
  • 0

#4 PARANOLMALNE

PARANOLMALNE

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 15 09 2013 - 15:23

witam wszystkich czytających. Dzisiaj coś mię obudziło około 5 rano i zobaczyłem białą postać lewitującą dwa metry odemie, nie byłem pijany ani naćpany i mam dziwne uczucie jak by to mnie obserwowało, nie wiem co robić i się boje mam nadzieje że po mnie to nie przyszło. Pisze prawdę pzdro RADEK 


Użytkownik pawel315 edytował ten post 15 09 2013 - 16:02
Ortografia ( zbyt dużo tego )

  • 0

#5 Igorius

Igorius

    Magister

  • 464 postów

Napisano 20 03 2014 - 22:15

Wierzycie w duchy ?

Bóg jest duchem, aniołowie są duchami, szatan to też duch. Duchy są na ziemii i mają wpływ na życie ludzi - każdy chrześcijanin oraz wyznawca religii mojżeszowej musi się z tym zgodzić inaczej zaprzeczyłby Biblii. Zatem nalezy wierzyć w duchy ale tylko niektórym duchom wierzyć.
  • 0

#6 Sokhzyf

Sokhzyf

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 29 05 2014 - 15:24

Gdzieś czytałem fajne opowiadanie, w którym duchy to były inne byty zamieszkujące wymiary, do których człowiek nie ma na razie dostępu. Generalnie i my dla nich i duchy dla nas mogą stanowić dziwne niewytłumaczalne zjawiska przyrody. Od taki tam pomysł. Fabuła prosta ale dobrze się czytało  ;)


Użytkownik Sokhzyf edytował ten post 29 05 2014 - 15:25

  • 0

#7 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 30 05 2014 - 05:13

Przypomniała mi sie jedna historia za czasów jak jeszcze bylem łebkiem :) mieliśmy kiedys ze znajomymi głupie zabawy siadalismy w kręgu, odpalalismy świeczki, i wywolalismy duchy. I jaki efekt? Mieliśmy wrażenie ze to działa, bo z kuchni wychodziły dziwne pojedyncze dźwięki. Wiem,wiem glupie zabawy ale i do tej pory,przyprawia mnie ta sytuacja o dreszcze :/
  • 0

#8 lyca

lyca

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 02 02 2015 - 21:11

A ja wierzę, ale na pewno nie takie z horrorów. gdyby opętania itd zdarzały se tak często, o byśmy dziś wszyscy chodzili opętani, Poza tym, czemu miałyby być złe tak często? cześciej zapewne chcą coś przekazać, zwrócić się o pomoc


  • 0

#9 Nazo

Nazo

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 11 07 2015 - 10:33

No nie wiem. Nie jestem pewny ale w domu mam tak,że muszę przejść przez korytarz do mojego pokoju. Jak idę środkiem to z prawej strony jest 2 korytarz krótki i tam jest łazienka. Jak zawsze tam przechodzę to odwracam do łazienki głowę,bo myślę,że ktoś tam stoi ;) Może za dużo horrorów ;)



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych