Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wacom Bamboo 3 zniekształca dzwięk po podłączeniu do komputera.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 LupusSmoth

LupusSmoth

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 16 02 2013 - 16:50

Hej. Mam pewien problem kategori sprzętowo-systemowej. Otóż ostatnio zakupiłem sobie Tablet graficzny Wacom Bamboo 3 lecz jak zauważyłem po jego podłączeniu mój mikrofon wariuje. Jedynym wyjściem z sytuacji które jak narazie znalazłem jest odłączenie tabletu i reset komputera. Jeśli to pomoże to mam system Windows XP i mikrofon Logitech Desktop USB Microphone

A sam błąd polega na tym że mikrofon po podłączeniu tabletu zaczyna rejestrować różne szumy lub zniekształca strasznie głos

  • 0

#2 100nka

100nka

    Stały użytkownik

  • 194 postów

Napisano 20 02 2013 - 17:02

mikrofon wariuje? hehe pokuszę się o stwierdzenie, że ktoś cię podsłuchuje przez Androida (w sumie po to powstał).
A na serio. Czy ten sam problem wystepuje takze na innych komputerach? Bo jesli nie to może winowajcą jest złe ekranowanie mikrofonu. Jeśli wszędzie jest to samo - to masz podsłuch :P
Czy masz na tablecie uruchomione jakieś aplikacje multimedialne albo przeglądarke gogla z modułem GPS?

  • 0

#3 LupusSmoth

LupusSmoth

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 20 02 2013 - 21:00

mikrofon wariuje? hehe pokuszę się o stwierdzenie, że ktoś cię podsłuchuje przez Androida (w sumie po to powstał).
A na serio. Czy ten sam problem wystepuje takze na innych komputerach? Bo jesli nie to może winowajcą jest złe ekranowanie mikrofonu. Jeśli wszędzie jest to samo - to masz podsłuch :P
Czy masz na tablecie uruchomione jakieś aplikacje multimedialne albo przeglądarke gogla z modułem GPS?

Yyyy. Radził bym najpierw dokładnie przeczytać temat i pamiętać jakim rodzajem tabletu jest Wacom Bamboo ,jest to tablet Graficzny xD
  • 0

#4 Kaktusik

Kaktusik

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 09 08 2022 - 11:49

 Jeśli będzie zniekształcony głos to mikrofon jest po prostu zepsuty.
Startowałem kiedyś i z Wacom Bamboo i XPPen Artist 15.6 Pro pen display równocześnie i Bamboo szybko ostał się jedynie do okazyjnego retuszu zdjęć - rysunki tylko na  ekranem XPPen Artist 15.6 Pro.



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Tablet Wacom Bamboo Mikrofon Konflikt Logitech USB



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych