Skocz do zawartości


Zdjęcie

WINDOWS 8 - Nie pobierają się aktualizacje i pliki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mw1900

mw1900

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 31 05 2014 - 09:52

Witam.
 
 
Zwracam się do Was z prośbą. Od niedawna posiadam Windows 8 i nie potrafię rozgryźć go w całości. Nie mogę pobrać nic z internetu. Aktualizacji, plików w prost od producenta takich jak najnowsza wersja Google Chrome, Java czy Adobe Flash Player. Mam nieaktualne programy przez co wyświetlanie stron internetowch jest bardzo uciążliwe a filmy na youtube nie działają wogóle.. Próbowałem pobrać najnowszą aktualizację w przeglądarce Chrome poprzez USTAWIENIA -> POMOC. Ale Nie udało się. http://pl.tinypic.com/view.php?pic=4h7iaa&s=8#.U4mHyvl_t5N (nie zwracajcie uwagi na napis nad strzałką ;)) Próbowałem ściągnąć nowszą wersję przeglądarki prosto od producenta chrome. Nie wyszło. Dopiero Następną próbą było ściągniecie z serwisu typu ściągnij.pl. też bez skutku. 
 
 
W każdym razie nie pobiera się nic. Próbowałem także pobrać niezbędne programy na innym komputerze i prznieść je na ten. Instalacja dochodzi do jakiś 99% po czym wyskakuje błąd. Inne przeglądarki internetowe działają tak samo. Jestem pewien że problem rozwiązało by uaktualnienie wszystkiego. Z Javą i Flashem na czele. Natomiast nie mogę ich pobrać. Coś mi blokuje. Czy potraficie mi wskazać gdzie tkwi problem? Co zmienić w ustawieniach systemu aby wszystko się pobierało? Ustawienia zapory lub blokada systemu windows?
 
 
POMOCY!

 



  • 0

#2 mw1900

mw1900

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 31 05 2014 - 11:44

Poczytałem trochę na forach i dochodzę do wniosku że moim problemem może też być wirus Sality, który zatrzymuje mi pobieranie plików przy 99%. Program antywirusowy F-Secure nie wykrywa go. Jakieś wskazówki jak go usunąć?



  • 0

#3 ikeropoz

ikeropoz

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 28 10 2014 - 13:49

Użyj Combofixa. Przeskanuj i wrzuć logi.


  • 0

#4 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 28 10 2014 - 15:51

Najlepszym rozwiązaniem(oczywiście jeśli to na prawdę sality) użyć specjalnie dedykowanego programu do tego typu przypadków(Pobrać u kolegi) czyli np. Salitykiller(googlowanie nie boli). Tutaj niezły opis walki z tym wirusem http://blackhats.cba.pl/thread-190.html



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych