Skocz do zawartości


Zdjęcie

W jakie gry MMO graliście i co polecacie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#41 knyaz

knyaz

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 24 02 2014 - 12:10

z tych co grałem zdecydowanie gw 2, ale doświadczenie mam dość mizerne



  • 0

#42 Sokhzyf

Sokhzyf

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 07 03 2014 - 11:43

Ja osobiście polecam World of Tanks. Bardzo fajna gierka - grałem dwa lata, na razie mam przerwę. Z podobnych ale o samolotach to dobry jest War Thunder. Bije na głowę swojego głównego rywala World of Warplanes. Teraz sprawdzam sobie również Hearthstone od Blizzarda - dynamiczna i przyjemna karcianka, partie są bardzo szybkie. No i oczywiście pogrywam trochę w LOL-a ... Życia nie starczy na te wszystkie gry :P



  • 0

#43 czervon

czervon

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 07 03 2014 - 23:49

Grałem w metina 2. Można powiedzieć, że nałogowo. W sumie na tą grę straciłem koło 3 - 4 lat i wydałem w sumie podejrzewam koło 300-400 złotych. Teraz żałuje, że tak dałem się tej grze wciągnąć, jednak powiem, że była na prawdę fajna (swego czasu). Ostatnio wszedłem z ciekawości na jeden ze światów, gra już dużo mniej ludzi niż kiedyś.


  • 0

#44 murlok

murlok

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 03 04 2014 - 14:24

Według mnie TOP2 gier MMO w tej chwili wygląda tak

 

Infinite Crisis http://darmowe-gry.pl/infinite-crisis/

War hunder http://darmowe-gry.pl/war-thunder/


  • 0

#45 Snajperro

Snajperro

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 10 06 2014 - 15:13

Kiedyś grałem trochę w Ogame ale niestety ta gra to był za duży pożeracz czasu. Obecnie lubię World of Tanks i czekam na premierę Worlds of Battleships.


  • 0

#46 kermit123

kermit123

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 13 06 2014 - 13:01

Ja grałem i NWN'a i w Silkroad i w Archload ale żadna MMO nie dorówna WoW'owi. Polecam najlepszy prywatny serwer Theater of Dreams.


  • 0

#47 pixweb

pixweb

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 12 08 2014 - 09:46

Obecnie gram w Firefall. Dowiedziałem się o tej grze u gdzieś na YT. Całkiem przyjemna darmowa gra MMORPG, która ma nierażące mikropłatności. Pograłem póki co 2/3h i jestem zadowolony. W sam raz dla fanów gier Borderlands. Trochę przywiesza mi się ale nie ma co się dziwić jak mój internet nie jest mega :)


  • 0

#48 MMsc

MMsc

    Początkujący

  • 15 postów

Napisano 12 08 2014 - 13:25

A polecicie coś fajnego na tablet czy telefon z Androidem?


  • 0

#49 MMsc

MMsc

    Początkujący

  • 15 postów

Napisano 15 08 2014 - 06:40

zdaniem są to:

Modern Combat 5: Blackout - mocna strzelanka utrzymana w klimacie Call of Duty. Co tu dużo mówić - trzyma w napięciu od początku, z krótkimi przerwami do końca. Już przez pierwsze kilkadziesiąt minut grania mamy okazję nurkować, uciekać motorówką po kanałach w Wenecji czy przetrwać atak terorystów w Tokio.

Hellraid: The Escape - bardzo dobra giera zrobiona na zlecienie Techland przez Shorbreak (jednych z lepszych twórców gier także na urządzenia mobilne). Przykuwa uwagę dobrze zrealizowaną grafiką i jeszcze kilkoma patentami z którymi spotykam się pierwszy raz.

Batman: Arkham Origins - gra która niedawno pojawiła  się w Google Play -  co tu dużo mówić - eleganckie mordobicie. Podobnie jak wyżej przykuwa oko dobrą grafą

 

Jest jeszcze kilka fajnych gierek jak np Hercules i Dragons: Rise of Berk - ich recenzje znajdziedzie na yourapps.info/gry-na-androida


  • 0

#50 Angelika17

Angelika17

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 17 10 2014 - 20:52

Ja teraz gram w Royal qest a przedtem dużo grałam w nosTale też świetna gra! ogólnie to gierki biorę z tąd zawsze są jakieś nowości : kopalnia MMO

 

Kopalnia%2Bbanner%2Breklamowy500.png


  • 0

#51 com-batant

com-batant

    Początkujący

  • 46 postów

Napisano 22 10 2014 - 09:46

Mi bardzo spodobała się TERA Online. Ma fajny klimat, gra dużo ludzi, nie nudzi się szybko. Jedyne MMO, któremu poświęciłem więcej czasu. Próbowałem wielu innych tego typu gier, jednak wszystkie po dniu, dwóch mnie zanudzały na śmierć, a w TERA Online spędziłem sporo czasu.



  • 0

#52 ksocial

ksocial

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 12 12 2014 - 11:26

Star Wars Online - troche grywam w wolnym czasie i polecam, zachwycila mnie mechanika gry, fabularnosc a graficznie miodzie :)

Firefall - ciekawa gra ale srednio podobala mi sie



  • 0

#53 Pavvell

Pavvell

    Początkujący

  • 65 postów

Napisano 12 12 2014 - 12:12

Pograłem w black desert oraz archage i obie te gry są bardzo rozczarowujące.


  • 0

#54 mateo87

mateo87

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 20 02 2015 - 12:24

Jak dla mnie jedna z lepszych to World of Warcraft z dodatkami, grałem jeszcze w AION, też spoko, bo darmowa :)


  • 0

#55 BestiaNoFair

BestiaNoFair

    Początkujący

  • 16 postów

Napisano 20 02 2015 - 23:19

mateo87 odkop życia :)

Ja szukając gry MMO/MOBA pobrałem chyba wszystkie możliwe w celu sprawdzenia. Zależy też od platformy, WoT na Xbox to dla mnie porażka a na PC coś pięknego :)

Na Xbox 360 to lubiałem grać w AirMech Arena, a na PC: Metin2, LOL, WoT, AION, WOW i ostatnio trochę w Warface.


  • 0

#56 valerie89

valerie89

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 18 03 2015 - 15:36

z gier MMO grałem i polecam:

-Aion (gra MMORPG),

-Pirate Storm (gra przygodowa, przeglądarkowa),

-Star Wars - The Old Republic,

-Shards of War (gra MOBA),

-Tribal Wars 2 - Plemiona 2 (gra strategiczna, przeglądarkowa),

-War Thunder (gra wojenna).


  • 0

#57 Mortimere

Mortimere

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 22 03 2015 - 12:48

Z nowych ostatnio grywam w Sparta: War of Empires, ale to gra strategiczna, więc nie każdego raczej wciąganie. Poza tym bardzo podszedł mi Infinite Crisis


  • 0

#58 livelyt

livelyt

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 03 07 2015 - 12:40

Ja poleciłbym Star Wars: The Old Republic :) Gra jest świetna, mialem kilka postaci, jest chyba unikatowa ze względu na to, że każda klasa ma własną linie fabularną.

Do tego Metin ale wiadomo jak dzieci w tej gre czasem potrafią uprzykrzać zabawe.

No i oczywiście WoW :)


  • 0

#59 adrianek885

adrianek885

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 17 07 2015 - 23:30

Star Wars i world of tanks :P


  • 0

#60 Eizzy

Eizzy

    Początkujący

  • 28 postów

Napisano 07 12 2015 - 12:09

Mnie bardzo przypadła do gustu gra na przeglądarkę http://www.railnation.pl/. Jest to gra strategiczno - ekonomiczna, w której zarządza się transportami kolejowymi. Co mi się bardzo spodobało stawia na współpracę między graczami, bo muszą się zjednoczyć, aby ich miasto było lepsze od pozostałych. Animacje też fajne jak na tego typu grę :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych