Skocz do zawartości


Zdjęcie

Vista sie nie uruchamia - bootmgr


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 markus224

markus224

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 06 11 2007 - 00:12

Postanowilem uaktualnic bios plyty glownej Gigabyte DS3R rev 1.0 (F6), wszystko odbyło sie bez najmniejszych klopotow pod vista przy uzyciu jakiegos programu dolaczonego do plyty glownej. Jednak po restarcie komputer nie chcial sie uruchomic, ostatni komunikat ktory sie pojawia to "chainloader /bootmgr" i z takim komunikatem na ekranie, dysk przestaje doczytywac, nie dziala nawet ctrl+alt+del. Co ciekawe po wlozeniu pendrive'a komputer rusza i dziala normalnie, potrzebuje go tylko do samego uruchomienia systemu. Czy mial ktos juz taki problem?
(Naprawa z plyty instalacyjnej visty nie pomaga)

  • 0

#2 Pollac

Pollac

    Początkujący

  • 137 postów

Napisano 06 11 2007 - 10:36

z restartuj biosa i zobacz czy pomoglo.

  • 0

#3 ..::RONNIE::..

..::RONNIE::..

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 06 11 2007 - 17:41

moze masz pliki startowe na pendrive i w biose ustawione aby startowal z pendrive ;P zresetuj biosa albo sam zmien
  • 0

#4 matss

matss

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 23 12 2007 - 14:41

Mam Taki Sam problem tylko ze ja jak wlaczam system to mi pisze zebym nacisnal Ctrl+Alt+Del i zrestartowal go.
Po restartowaniu jest to znowu i znowu i znowu i znowu co mam zrobic zeby mi to niewyskakiwalo bo kompa niekiedy nie moge wlaczyc. Niekiedy Gdy przy stracie nacisne Esc to mi sie wlaczyc.....(niekiedy). ;) Dołączona grafika





Prosze odpisywac na gg lub na e-miala GG:11912253 lub e-mial takashi99@interia.pl

Z Gory thx.
  • 0

#5 yogurtzam

yogurtzam

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 28 12 2007 - 15:21

POMOCY!!!
pilnie poszukuje jak najbardziej laickiego sposobu na pozbycie sie Visty i instalacji Xp. probowalem juz wszelkich pomyslow(wlasnych) ale nie pomoglo. Pomorzcie prosze. Skrajny laik

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: BOOTMGR bootowanie komputera instalacja Windows kolejność bootowania



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych