Skocz do zawartości


Zdjęcie

Vista instalacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 jarhead

jarhead

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 05 05 2007 - 09:51

Witam szanownych grupowiczow, kupilem nowy komputer zaistalowalem na krotko viste,potem przeszlem na XP.Dzialalem przez jakis czas na XP,ale zalapalem wira i chcialem wrocic do Visty,gdyz mam zamiar ja kupic.
Ale moj problem sie zaczol w chwili instalacji,pokazuje ze sie instaluje do momentu pokazania planszy WINDOWSA i przesuwajacego sie paska podczs startu,wtedy nagle pasek staje i tak jakby sie zawiesil i instalacja nie kontynuje sie,nie wiem czy mam dluzej czekac,czy cos nie jest tak podczas instalacji.bardzo prosze o pomoc,moze ktos mial juz taki problem.

pozdrawiam wszystkich grupowiczow

Jarhead

  • 0

#2 Sqn!K

Sqn!K

    Początkujący

  • 16 postów

Napisano 05 05 2007 - 09:57

Czy probowałeś zainstalować wersje którą juz miałeś, czy to jakaś inna?
Zrobiłeś całkowitego formata?

Podawaj wiecej szczegółów ;)

  • 0

#3 jarhead

jarhead

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 05 05 2007 - 10:16

nie wiem czy ta sama wersje istaluje bo nie pamietam,a co do formatowania to az 2 razy formatowalem i nawet z pod swiezego XP tez instalowalem ale lipa Dołączona grafika!,moze cos zmienilem w biosie,ale czy to mozliwe ?
  • 0

#4 Sqn!K

Sqn!K

    Początkujący

  • 16 postów

Napisano 05 05 2007 - 13:44

Może poprostu wersje systemu masz lipną - czesto tak jest jesli chodzi o nie legalne systemy.


Mam pytanie do Administratorów forum,czy mam udzielać także pomocy przy instalacji nielegalnych systemów? ;)
Czy przypadkiem niesłuszniej byłoby zamknąc ten temat.
  • 0

#5 Hugster

Hugster

    Tweaks.pl Team

  • 426 postów

Napisano 05 05 2007 - 16:41

Mam pytanie do Administratorów forum,czy mam udzielać także pomocy przy instalacji nielegalnych systemów? ;)
Czy przypadkiem niesłuszniej byłoby zamknąc ten temat.

Witam.

Jeśli masz pewność, że mowa jest od systemie nielegalnym to użyj opcji 'raportuj'. Takie treści nie są zgodne z regulaminem forum- Art. 4 Ust. 2.

Co do tematu, stawiałbym że to wina nośnika.


---
Pozdrawiam
Hugster
  • 0

#6 jarhead

jarhead

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 05 05 2007 - 16:57

system oryginal legal,naped ten sam czyli dobry
  • 0

#7 Grzesiek11

Grzesiek11

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 12 05 2007 - 18:25

Mam pytanie do Administratorów forum,czy mam udzielać także pomocy przy instalacji nielegalnych systemów? ;]

Głupszego tekstu dawno nie widziałem ;]

jarhead
Spróbuj zrobić default BIOS`u jeśli nie jesteś pewnie czy nic nie zmieniałeś, to przywróci Ci domyśle ustawienia, choć stawiał bym na ten nośnik

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych