Skocz do zawartości


Zdjęcie

Vista i xp na jednym komputerze/autorestart kompa po wyborze xp/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 gogo_svs

gogo_svs

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 07 09 2008 - 14:26

Mam takowy problem...mialem xp na partycji D. Na partycji C zainstalowalem Viste. Co prawda nie pojawilo mi sie przed startem systemow okno z wyborem systemu tylko od razu wlaczalala sie Vista ale poradzilem sobie. Najpierw zainstalowalem program VistaBootPRO 3.3 i dalem system bootloader->windows vista bootloader oraz system partition i restart kompa. pojawilo sie okno w wyborem systemu. vista sie norlanie uruchamia ale po wyborze xp wykryto blad brak pliku ntldr wiec jak radzili na jakiejs stronie skopiowalem go z plyty z xp i wgralem na partycje z vista i z xp. Niestety po tej operacji gdy wybieram xp to nastepuja autorestart komputera. Probowalem zrobic jak radzi microsoft i bawilem sie w wierszu polecen. http://support.microsoft.com/kb/919529 tylko za bardzo nie wiedzialem co zrobic z tymi plikami co sa wymienione pod opisem. W ten sposob dodalem tylko kolejne opcje do wyboru i na kazdej dzieje sie to samo. Czy ktos wie co jest grane??Bo nie wiem jak sobie poradzic z tym ze komputer po wyborze xp ciagle sam sie resetuje. Probowalem tez plytke z xp i polecenie fixmbr ale to tez nic nie daje. Dodam jeszcze ze gdy wczesniej w programie VistaBootPRO 3.3 ustawilem windows legacy bootloader to teoretycznie powinien sie wtedy tylko xp uruchomic a wtedy wywalilo mi blad ze brak pliku ntlrd i nacisnij ctr alt del zeby zrestartowac kompa i nie pomogly zadne operacje naprawy systemu xp i musialem jeszcze raz zainstalowac viste...Bardzo bede wdzeczny za pomoc

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: reset komputera restart komputera



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych