Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwaga na Panasonic Polska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 06 09 2013 - 13:51

Dostałem od firmy Panasonic informacje o subskrypcji, której nie zamawiałem. Chcąc się dowiedzieć skąd pochodzi mailing nie jestem wstanie nawet się skontaktować z tą firmą, bo kontakt przez formularz wymaga..wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych(Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w bazie danych Panasonic Marketing Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie przy ul.Wołoskiej 9a. Niniejsze oświadczenie jest dobrowolne. Panasonic Marketing Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce jako administrator danych informuje, że osoby składające oświadczenie mają prawo wglądu do swoich danych, oraz do ich poprawiania. Podstawa prawna: Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz.883.).).

Pozostaje facebook, chyba najlepszy kanał do komunikacji z firmami.



  • 0

#2 -AssassiN-

-AssassiN-

    Profesjonalista

  • 1 322 postów

Napisano 06 09 2013 - 16:23

Pewnie na jakimś portalu sprzedawali bazę z adresami użytkowników i stąd wiadomość :)



  • 0

#3 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 06 09 2013 - 16:29

Wkurzyłem się, bo nie mam nic wspólnego z Panasonic-iem. Ostatni ich sprzęt jaki kupowałem to był odtwarzacz kasetowy aka walkman ;)


  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 12 09 2013 - 14:47

Wysłali mi informacje, że rejestrowałem się w porze, o której nie mogło mnie być przy komputerze. Do tego przy rejestracji nie zbierają takich newralgicznych danych jak adres IP osoby wprowadzającej dane do formularza. Jak dla mnie sprawa nadaje się do GIODO.



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: mailing SPAM



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych