Skocz do zawartości


Zdjęcie

Usuniecie konta


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojtas_Ziom

Wojtas_Ziom

    Początkujący

  • 136 postów

Napisano 27 07 2009 - 21:41

Od ponad 2 tygodni proszę administratorów o usunięcie konta(Przyczyna podana była na pw) i do teraz nie otrzymałem żadnej wiadomości ;>
Czy w końcu uśniecie mi konto czy będę czekał rok na to ?



// Przenoszę /macsch

  • 0

#2 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 27 07 2009 - 21:48

Raczej nikt nie usunie Ci konta , tak już po prostu jest.
Chyba że masz jakiś naprawdę ważny argument.

  • 0

#3 Wojtas_Ziom

Wojtas_Ziom

    Początkujący

  • 136 postów

Napisano 27 07 2009 - 21:51

Jest on bardzo ważny
Nie mogę go tu napisać ponieważ dostałbym chyba BANA
  • 0

#4 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 27 07 2009 - 21:54

Ban a usunięcie konta to to samo, więc wal śmiało ;>
  • 0

#5 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 27 07 2009 - 21:55

Aktualnie admini są na wakacjach.
Ziele wraca chyba 30 a mak nie wiem ;>
  • 0

#6 Wojtas_Ziom

Wojtas_Ziom

    Początkujący

  • 136 postów

Napisano 27 07 2009 - 21:57

Nie podam
Wole żeby konto by normalnie usunięte a nie z powodu bana ;>
No trudno poczekam aż ziele wrÓci
  • 0

#7 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 27 07 2009 - 22:02

ban a usunięcie konta to nie to samo robaczki .

na idg można sobie samemu skasować konto, na elektrodzie gulson kasuje przy prośbie( mi skasował)
Ban to kara, a kasacja to rezygnacja z usług. Jeśli zzłożycie wypowiedzenie to oznacza to że nie możecie sobie wznowić danej usługi ? nie . macie prąd na działce a nie chcecie mieć , prosicie o odłączenie, a przyłączenie zawsze jest możliwe.
Karanie kogoś za to że chce usunięcia konta na jakimś portalu jest głupie i niedorzeczne, chcieli byście iść do więzienia za darmo ?
skrypt IPB udostępnia możliwość kasowania kont więc nie wiem zupełnie w czym wasz problem .
  • 0

#8 Wojtas_Ziom

Wojtas_Ziom

    Początkujący

  • 136 postów

Napisano 27 07 2009 - 22:06

unitraxxx w jaki sopsub samenu sobie usunąć :?:
  • 0

#9 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 27 07 2009 - 22:12

posty zostają a ty masz swoje posty po kasacji konta jako Gomacsch_*


//Hym ? ;> /m
  • 0

#10 Wojtas_Ziom

Wojtas_Ziom

    Początkujący

  • 136 postów

Napisano 27 07 2009 - 22:18

No trudno
Jedynie proszę moderatorów o napisanie o tym temacie adminom
Mozę pw nie doszło jednak do nich
I jeszcze proszę (po uśnięciu konta) o uśniecie mojego nazwiska z nicku(nie było on zamierzony)
  • 0

#11 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 27 07 2009 - 22:26

wojtku twoje posty i tak zostały by opisane jako GoWojtek_Kopertowski_*

musisz wcześniej poprosić o zmiane nicku i jego skasowanie
a admin musi to zrobić ;>

  • 0

#12 Wojtas_Ziom

Wojtas_Ziom

    Początkujący

  • 136 postów

Napisano 27 07 2009 - 22:30

No to proszę o zmianę w takim razie nicku na Wojtek i obrazu na usunięcie konto ;>

  • 0

#13 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 27 07 2009 - 22:52

Strasznie głupi pomysł Wojtku, w dodatku pomysł pojawiający się okresowo na różnych forach. Dlaczego głupi? Wystarczy nie logować się na swoje konto, można też zmienić hasło na losowy ciąg cyfr, kopiując je do potwierdzenia. Sposobów jest mnóstwo, Ty wybierasz ten najmniej sensowny. Chcesz ukryć swoje "JA" w sieci? Robot google'a nie zapomina niczego.
  • 0

#14 Wojtas_Ziom

Wojtas_Ziom

    Początkujący

  • 136 postów

Napisano 27 07 2009 - 22:56

Mi wisi na jaki nick się zmienić tylko żeby nie było nazwiska
  • 0

#15 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 27 07 2009 - 23:07

moim zdaniem nie powinno byc mozliwosci usuniecia konta.
po prostu w praktyce jest to nie wygodne (nie mozna wejsc do profilu usunietego uzyszkodnika i odszukac jego postow), dziwnie wyglada (go*_sratatata), nie ktorzy bawia sie w kotka i myszke (usuwaja, zakladaja kolejne - po co... nie wiadomo)
nie chcesz miec nazwiska w nicku, trza bylo myslec wczesniej, terz jestes zdany na laske adminow.
  • 0

#16 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 27 07 2009 - 23:14

Mi wisi na jaki nick się zmienić tylko żeby nie było nazwiska

Było myśleć przy zakładaniu konta, przecież internetu chyba nie dostałeś na gwiazdkę. Twoje nazwisko jest teraz w bazie tysiąca wyszukiwarek, i prawdę powiedziawszy to... możesz sobie skoczyć. ;>
  • 0

#17 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 28 07 2009 - 09:10

A ja uważam że powinna być opcja czy to z strony administratora czy właściciela konta (chodzi mi o usera który zakłada konto), dlaczego właściciela bo konto np złożone przez zemnie jest do mojej dyspozycji za zgodą właściciela forum to to samo co konto w banku zakładasz konto i usuwasz kiedy chcesz. Bez żadnych tłumaczeń dlaczego nie musisz się tłumaczyć to samo konta na str. czy forach to są twoje osobiste dane włącznie z Nr MAC i IP oraz DNS. I jeśli sobie nie życzysz aby na danym forum czy str były twoje dane to obowiązkiem administratora jest jego usunięcie. Jedynie co może sobie zatrzymać to twoje wypowiedzi i artykuły jeśli w regulaminie było wyraźnie napisane że to staje się własnością forum.
I nie ma tłumaczenia że zostawia się konta bo np. kogoś banujemy i blokada IP.
Owszem może sobie zablokować tak aby dany osobnik nie miał możliwości wypowiedzi ale ma prawo do przeglądania. Ale żyjemy w kraju bezprawia i każdy sobie ustala własne prawa. A powiedzmy na forum B ktoś mnie szkaluje a ja nie moge nawet zobaczyć kto co omnie pisze to raz po drugie są opcje że nie wejdziesz na forum nawet jego nie przeglądniesz jak nie jesteś zrejestrowany i proszę nioech takie fora stosują taką metodę a nie kożystają z mego nr. IP bez mej zgody to jest bezprawie. Ale u nas w kraju jest dziki zachód bo jak policja swoje szfindle ukrywa pod płaszczykiem dobra policji to samo wydziały sprawiedliwości to nie dziwne że w kraju prawo jest tylko dla władzy bo tu nawet bogaty nie ma nic do gadania chyba że w łapę daje.
Na zachodzie nie ma możliwości czegoś takiego jak np ban dożywotni bez dostępu do forum w opcji czytania tak tylko robią fora zamknięte a nie fora otwarte. Zaraz by gościu kóry dostał by banna podał do sądu sprawę ( na zachodzie jest normą że o każdą pierdołę się sądzą) fakt że tam sądzy sprawniej działąją bo nie biorą w łapę albo nie są umoczeni z za czasów komuny.
Dlatego jeśli ja zakłądał bym forum to w dwóch opcjach forum otwarte/publiczne i forum zamknięte/prywatne.
Czyli nikt nie ma prawa wykożystywac mego konta bez mego pozwolenia może usunąć ale nie może blokować i jeśli ja zażyczę sobie usunięcia danego kąta na danym forum, poczcie, str. to musi być wykasowane bez żadnych konsekwencji z strony usuwającego.
I jeszcze jedno forum publiczne nie może karać nikogo za jego wypowiedzi jeśli nie ubliżają innym, nie nawołują do rasizmu, itp. a w szczególności nikt nie ma prawa karać i usuwać członka forum publicznego za to że ma inne zdanie niż pozostali członkowie forum chyba że wypowiedzi w formie i treści poniżają innego członka/ów. Bo każdy ma prawo do swego zdania ma prawo do obrony ma prawo do pomyłek (z tym że przyzna się do niej).
Dlatego gdziekolwiek na forum jestem zwracam na to uwagę i jeśli widzę że na forum panuje kumoterstwo i działania nie sprawiedliwe wobec innych członków to albo omijam albo zaglądam żeby zapoznać się z metodami jakie członkowie forum wobec siebie stosują. A zwłaszcza wobec nowych userów.
  • 0

#18 Wojtas_Ziom

Wojtas_Ziom

    Początkujący

  • 136 postów

Napisano 04 08 2009 - 11:19

Noi Jeden Administrator wrócił i mi konta nie usuną :mad:
Chce usunąć to konto poniewarz okazało się że mam 2 konta na tym forum a nie chce dostać bana

Temat można zamknąć ponieważ już się dogadałem z adminem w tej sprawie :D


//Fajnie... ale mógłbyś nie pisać posta pod postem ? dziękuję. /macsch

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych