Skocz do zawartości


Zdjęcie

Urządzenie wielofunkcyjne do 350 zł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 mysterious

mysterious

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 19 02 2010 - 15:44

Witam, z związku z tym ze przymierzam się do zakupu urządzenia wielofunkcyjnego proszę o pomoc w wyborze jakiegoś w miarę solidnego urządzenia do 350zl. Głownie zależy mi na taniej eksploatacji, żeby nie było problemów z wymiana zamienników ( czytałem ze dobre są firmy ActiveJet ). Drukować będę głownie tekst, choć przyda się i kolor. Myślę że nie będę zbyt dużo drukował także prosiłbym coś z czym nie było by problemów z zasychaniem. Z góry dzięki za pomoc !

  • 0

#2 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 19 02 2010 - 21:02

Brother DCP-145C jest na tą cenę dobry, tusze do niego nie są drogie.

  • 0

#3 mysterious

mysterious

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 20 02 2010 - 19:57

Patrzyłem na ten model, tylko ciężko go dostać.
  • 0

#4 theqatrick

theqatrick

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 27 02 2010 - 01:01

Ja jestem użytkownikiem urządzenia wielofunkcyjnego HP DeskJet F2180.
Co mogę o nim powiedzieć:
Tanie, proste, szybkie, oraz solidne. Polecam, jest to urządzenie z roku 2008 (rok kupna), czyli nie jest stare...
  • 0

#5 mysterious

mysterious

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 17 03 2010 - 23:29

A co powiecie na Canon Pixma MP550 ? Jest w miare ekonomiczna ? Jak wyglada sprawa z przekladaniem chipow na zamienniki ?
A moze Brother DCP-375CW ? Tam chyba nie ma problemow z chipami, bo ich wcale nie ma..
  • 0

#6 szmyk

szmyk

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 28 03 2010 - 22:26

DCP-375CW z uwagi na dostępność zamienników to całkiem niezły wybór. Wystarczy zerknąć na allegro (tusze serii LC980x) http://www.allegro.pl/listing/search.php?string=lc980&from_showcat=1&category=9108
Proponuję tylko poszukać jakiś sprawdzonych zamienników bo często można natknąć się na narzekania związane z awarią drukarki po użyciu kiepskiej jakości zamienników.
  • 0

#7 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 29 03 2010 - 01:56

Istnieje taka zasada im tańsza drukarka/urządzenie wielofunkcyjne tym droższa eksploatacja, raz że przez energooszczędność, (należy pamiętać że raz podłączona drukarka do sieci nie powinna być od niej odłączana) droższe są atramenty i pojemniki z atramentem oryginały jak i zamienniki. Zwykle w standardzie to pojemniki na atrament dołączone do urządzenia mają połowę ilości atramentu. Tanie drukowanie to zależy od ilości drukowania, sugeruję Epson, ma każdy z osobna pojemnik na atrament i jest łatwiejszy w uzupełnianiu, należy pamiętać, atrament uzupełniamy w pojemniku a nie czekamy do całkowitego wyczerpania się atramentu w pojemniku.
  • 0

#8 mysterious

mysterious

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 03 04 2010 - 10:14

W sumie to temat nieaktualny, zakupiłem Brothera DCP-375CW. 4 osobne wkłady. Zamienniki bajka, najtańsze 4zl za pojemnik, ActiveJet 12zl czarny, oryginał czarny ok 60zl. Nie ma żadnych chipow, po prostu wkładasz i drukujesz. Przy dłuższych przerwach w drukowaniu, głowica sama się czyści.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych