Skocz do zawartości


Zdjęcie

Urządzenie wielofukncyjne lub drukarka i skaner do 2000zł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pbajax

pbajax

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 09 04 2010 - 18:44

Witam serdecznie
Liczę na Was, że pomożecie mi znaleźć jak najlepsze urządzenie dla mnie bo ja w gąszczu róznych parametrów ginę:whistling:, a mianowicie:
Mam zamiar zeskanować ok. 1000 gazet kolorowych (z każdej kilka lub kilkanaście stron) zawierających fotki i tekst. Nie posiadają one formatu A4, ale zblizony, myślę więc, że się jakoś uda.
Po zeskanowaniu tych kilku tysięcy stron zamierzam korzystać z drukarki koniecznie laserowej monochromatycznej ( w założeniu do 50 stron dziennie - przydałby się dupleks drukowania).
Jeśli chodzi o skanowanie rozdzielczość 600x600 dpi wydaje mi się optymalna. I tu pojawia się moje pytanie:
Czy lepiej kupić osobno skaner (szybki) i urządzenie wielofunkcyjne średniej ceny (do kserowania w przyszłości) czy są urządzenia wielofunkcyjne w założonym przedziale cenowym, które zaspokoją moje potrzeby co do szybkości skanowania?
Szybkość drukowania nie jest najważniejsza, najważniejsza jest szybkość skanowania
Sprzętów jest mnóstwo OKI MB460, Ricoh, Xerox, Canon, Brother, HP, ale przyznam szczerze, że nie mogę się zdecydować, a w sklepach nie potrafią udzielić mi fachowej odpowiedzi.
Gdyby ktoś z Was miał możliwość powiedzieć jakie są czasy skanowania w kolorze dla 600x600dpi w kilku takich urządzeniach będę wdzięczny.
Czekam na każdą informację.
Pozdrawiam

  • 0

#2 sight

sight

    Stały użytkownik

  • 172 postów

Napisano 21 08 2010 - 14:33

Kup sobie canona 2800 - uzywke ~ 70 tys. Te sprzetu wytrzymuja duzo. Do stanowania masz podajnik (wkladasz i samo sie skanuje). Co do drukarki czarno-biała laserowa. Eksplatacja tania (toner 200zł).

  • 0

#3 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 21 08 2010 - 15:42

Polecam tę drukarkę :Samsung

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych