Skocz do zawartości


Zdjęcie

Upgrade windows 7 32bit do 64 bit


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Armagedon2112

Armagedon2112

    Początkujący

  • 15 postów

Napisano 27 08 2015 - 13:18

Witam. Chciałbym się zapytać czy jest jakaś możliwość taniego,darmowego i legalnego przejścia z 32 na 64. Nie widzi mi się wydawać 350 zł za nowy system kiedy mam 32 bitowy. Kupiony wraz z komputerem zestaw z komputronika. Nie wiem czy można jakiś nośnik dokupić czy inaczje to zrobić. Dzięki z góry.



  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 27 08 2015 - 19:19

Nie da się, kup klucz i zainstaluj wersję 64bit którą możesz pobrać od MS, będziesz miał 30 dni na aktywację.



  • 0

#3 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 27 08 2015 - 20:06

@viris skąd taka wiedza? Windows 7 32-bit posiada ten sam numer seryjny co Windows 7 64-bit co za tym idzie istnieje możliwość darmowego upgrade Windows do wersji 64-bitowej. Oczywiście jeśli mamy odpowiedni sprzęt(tzn. procesor 64-bit.). Powinno to przyspieszyć działanie systemu. Mało tego aktualizacja jest dość prosta, bo instalator Windows 7 uruchomi kreator przenoszenia plików. Na wszelki wypadek zalecam kopię zapasową dokumentów itp. Tak czy inaczej musisz posiadać klucz produktu przed procedurą aktualizacji(właściwie instalacji od nowa). Klucz można sczytać różnymi programami lub jeśli masz naklejkę to problem z głowy. Problem może być z nośnikiem, ponieważ jeśli zakupiono Windows 7 32-bit w wersji OEM lub MSDN/TechNet(studencka wersja) to nie posiadasz takiego nośnika licencja nie pozwala na instalację Windows 7 64-bit.. Jeśli klucz nie jest OEM, a nie posiadasz płyty instalacyjnej wtedy z pomocą przychodzą ci takie strony jak: http://mirror.corenoc.de/digitalrivercontent.net/ Wersje Windows muszą się zgadzać - jeśli Home to Home itd.

HardwareCOA.gif



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: windows 7 32bit 64bit Microsoft



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych