Skocz do zawartości


Zdjęcie

USB nie wykrywa wszystkich urządzeń


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 cysiek112

cysiek112

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 05 10 2006 - 17:59

czesc. mam taki problem z laczem usb ze nie wykrywa mi ono wszystkich urzadzen. dla przykladu wykrywa aparat cyfrowy olimpusa, a juz na tym samym kablu nie wykrywa mp3 sonego,drukarka jest wykrywana,a telefon nokia 6630 juz nie.dodam jeszcze ze te sprzety sa wykrywane przez inne komputery u moich znajomych,nawet jak nie maja oni zainstalowanego SP2.co moze byc tego przyczyna??pomóżcie!Dołączona grafika:D

//Proszę inaczej sformuowywać tematy a także nie pisać dwóch wątków na ten sam temat

Użytkownik aiding edytował ten post 05 10 2006 - 20:21

  • 0

#2 genziutek

genziutek

    Pionek

  • 376 postów

Napisano 05 10 2006 - 19:57

Co ze sterownikami? Od płyty głównej i urządzeń? W przypadku Nokii niezbędny jest PCSuit (u mnie DKU-2 nie chodził bez SP2).

  • 0

#3 ykoops

ykoops

    Stały użytkownik

  • 377 postów

Napisano 06 10 2006 - 10:24

Chyba masz tzw. "Syndrom USB+SP2", instalacja servicepacka powoduje na wielu komputerach bałagan z wykrywaniem urządzeń USB (sp2 instaluje stare sterowniki). Na początek usuń wszystkie urządzenia/sterowniki USB, wyłącz komputer, podłącz urządzenia i wystartuj pudło (to pomaga niewielu użytkownikom). Rozwiązanie drugie - instalacja uaktualnionych sterowników USB z menadżera urządzeń, po kolei każdy port klikając na "aktualizuj sterownik". Płyty na chipsetach VIA oraz zainstalowanym SP2 ratuje instalacja hotfixów KB884868 usbhub.sys, KB887173 usbstor.sys, i KB892050 usbehci.sys, co ciekawe nie ma ich w standardowej bazie MS, trzeba kontaktować się z supportem i wtedy dają linki do ściągnięcia plików. Sprawdź czy na stronie producenta pł. gł. nie ma informacji o rozwiązaniu problemu USB (hotfixy, sterowniki).
  • 0

#4 husky83

husky83

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 19 10 2006 - 23:02

Przy próbie wysłania zapytania na stronie microsoftu wyświetliła się informacja, że mam jakąś wersję 'do użytku domowego' i że nie mogę korzystać z bezpłatnej pomocy Dołączona grafika
Więc te zwracanie się do nich o patcha to jakieś nieporozumienie.,. mam płacić nie dość że za system to jeszzce za to, że w systemie są błędy ?!

Ma ktoś może te pliki o których jest mowa powyżej ??
KB884868
KB887173
KB892050

bardzo proszę o pomoc Dołączona grafika

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych