Skocz do zawartości


Zdjęcie

Touchpad, port usb, myszka nie działa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Mibal

Mibal

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 03 07 2007 - 19:26

Słuchajcie to długa historia, ale naprawdę potrzebuję waszej pomocy i nie mam za dużo czasu, więc przeczytajcie, pomyślcie i pomóżcie mi! Zacznijmy od tego, że chciałem zaoszczędzić miejsca na dysku i wybrałem oczyszczanie dysku, a tam opcję "kompresja starych plików"- nie wiem co mnie pokusiło. Zaoszczędziłem ~2gb miejsca kosztem tego co teraz mam. Uruchomiłem ponownie komputer i rozpoczęła się seria błędów. Ten program skompresował mi wszystkie drivery, prawie cały folder Windows itd. Moim sterownikiem do karty stał się Vga, nie mogłem zainstalować sterowników bo... bla bla bla. W końcu sobie z tym poradziłem, gdy zainstalowałem sterowniki intela co do kontroli i/o agp i chyba usb. Problem od razu się nie naprawił , lecz później wszystko już działało jak trzeba kosztem portu usb i touchpada. Gdy tylko go dotknąłem myszka wariowała i nic nie dało się z tym zrobić, postanowiłem go odinstalować, co okazało sie niemożliwe, ale przy okazji zepsuło mi port ps2 czyli ostatnią deskę ratunku dla myszki. Teraz ledwo co tu wszedłem, posługując się klawiaturą i napisałem o moim problemie. Chciałbym sformatować ten komputer, ale cd-rom nie działa, a na dodatek boję się, iż na laptopach robi się to inaczej. Proszę pomóżcie choćby w kwesti usb, niby nie mam dobrych sterowników, a gdy już takowe znajdę to wyskakuję mi błąd przy instalacji. Intel 82801 usb coś tam coś tam, nie mogę tego sprawdzić, ale jakoś tak to się nazywało. PROSZĘ o POMOC!Dołączona grafika

  • 0

#2 meesha

meesha

    Zaawansowany użytkownik

  • 527 postów

Napisano 04 07 2007 - 01:07

Te sterowniki powinny pomóc: http://downloadcenter.intel.com/filter_res...mp;submit=Go%21

Jeśli już je instalowałeś i dalej nie działa, to zostaje tylko ponowna instalacja systemu.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych