Skocz do zawartości


Zdjęcie

Słuchawki(+podkładka) do 150zł.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 enchantment

enchantment

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 24 02 2013 - 01:33

Cześć

Chcę zrobić zakupy i mogę przeznaczyć na nie 150zł. Sprzęt, jaki mnie interesuje, to słuchawki nauszne zamknięte i podkładka. Priorytetem są słuchawki, więc jeżeli lepiej będzie dołożyć kwotę przeznaczoną na podkładkę, zrobię to. Posiadam laptopa HP Pavilion g6-2245sw amd a10-4600m i słuchawki będą podłączone prawdopodobnie wyłącznie do niego. Bez różnicy mi czy pod USB, czy pod "to czerwone" wejście. Gram głównie w FPSy, a przeważnie w counter strike 1.6 i GO, więc chciałbym słuchawek klarownych, jasnych, nie krzykliwych, przestrzennych. Niestety, nie sporządzę sam opisu barwy dźwięku. Mogę jednak napisać, że będę słuchawek używał przede wszystkim do gry w ww. fpsy oraz do słuchania muzyki(rock, metal).

Podkładka pod myszkę A4Tech X7 XL-760H. Nie mam upodobań, jeżeli chodzi o podkładki, bo nigdy nie byłem zainteresowany jej kupnem. Teraz jestem i chcę, aby się dobrze sprawowała, nie mając pojęcia co znaczy "dobrze" dla podkładki. Mam nadzieję, że mi doradzicie Dołączona grafika. Jak wspomniałem, dużo gram w fpsy.

Z góry dziękuję, pozdrawiam.

  • 0

#2 Reedd

Reedd

    Stały użytkownik

  • 348 postów

Napisano 24 02 2013 - 08:38

Od 2 lat jestem szczęśliwym posiadaczem słuchawek KOSS UR40 i mogę Ci je naprawdę szczerze polecić. Cena nie jest wygórowana, a jakość dźwięku jest co najmniej zadowalająca. Do użytku domowego tj. słuchanie muzyki, granie w CS-a i inne gierki nadają się idealnie. Do tego firma KOSS wystawia na nie dożywotnią gwarancję, więc jeśli coś zepsuje się nie z winy użytkownika, oni to naprawiają za darmo. Ja osobiście takiej sytuacji nie miałem, gdyż jak wspominałem mam je 2 lata i NIC się z nimi nie stało po naprawdę intensywnym użytkowaniu. Słuchawki spokojnie dostaniesz za około 140 zł, więc cena także nie jest zbyt wygórowana.

Co do podkładki to szczerze polecam Ci Icemat 2nd Edition. Podkładka jest ze szkła, więc takiego poślizgu nie otrzymasz na żadnej innej. Dzięki temu praktycznie jest niezniszczalna (chyba, że rzucisz nią o ziemię). Ma też dość duże rozmiary, co jest kolejną jej zaletą.

http://allegro.pl/sluchawki-koss-ur-40-ur40-dozytwotnia-gwarancja-i3048348257.html - słuchawki
http://www.skapiec.pl/site/cat/3014/comp/963585 - podkładka
Za całość wyjdzie trochę więcej ale myślę , że gdybyś się zdecydował byłbyś zadowolony , wybór należy do Ciebie.

  • 0

#3 enchantment

enchantment

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 27 02 2013 - 18:34

Słuchawki wyglądają na bardzo interesujące, ale są o konstrukcji otwartej, a ja wolałbym zamkniętą. Non stop leci, u mnie w domu, jakaś muzyka i ciężko byłoby mi się skupić, słysząc dźwięki z otoczenia.
-tak myślałem. Zapoznałem się jednak bliżej z tematem i zmieniłem zdanie. Mają świetne recenzje, a nie będę przesadzał, bo mieszkam w cichej okolicy mimo wszystko. Dzięki, pozdrawiam!

Użytkownik enchantment edytował ten post 27 02 2013 - 18:45

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych