Skocz do zawartości


Zdjęcie

Słaba wydajność DELL INSPIRON 3520


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 IgiWariacina

IgiWariacina

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 20 02 2017 - 15:17

Cześć, witam wszystkich słuchajcie mam problem dotyczący laptopa firmy DELL, mianowicie komputer sam w sobie daje rade do przeglądania multimediów itd. ale gorzej jest kiedy chciałbym pograć nawet w te stare a nawet bardzo stare gry. Na warsztat dam mało wymagające produkcje z 2005 roku, jestem zmuszony grać w najniższej rozdzielczości i detalach niskich aby utrzymać te przysłowiowe 30 klatek, co myślę jest dosyć dziwne bo laptop sam w sobie nie jest AŻ taki stary.

Prosiłbym o jakieś porady co mógłbym zrobić, może jakaś strona z sterownikami ponieważ z oficjalnej strony DELL'a - data wydania waha się w okolicach 2012/13 roku. Dodam tylko że komputer niedawno formatowany, wgrany system WINDOWS 7 64-bit do tego na bieżąco czyszczony CCleaner'em, aktywny Antywirus.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam wink.gif 



  • 0

#2 leon_www

leon_www

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 20 02 2017 - 16:16

A konkretnie jakie gry i jaka specyfikacja komputera? Nieraz starsze gry Maja problemy z przetwarzaniem grafiki. Zwłaszcza gdy system jest 64 bitowy.

Wysłane z mojego LG-H410 przy użyciu Tapatalka

  • 0

#3 IgiWariacina

IgiWariacina

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 20 02 2017 - 16:47

Specyfikacja:
Procek: Intel Core i3-2370M 2,40 GHz
Płyta Główna: Dell Inc. 0G8TPV - BIOS zaktualizowany 2013 rok
RAM: DDR3 4GB 665.1 MHz
Grafika: Intel HD Graphics 3000 

Gry: Need for Speed Most Wanted ten z 2005 roku, FarCry2 gdzie w artykule poświęconym mojej karcie graficznej (Intel HD Graphics 3000) na detalach niskich powinna wyciągać spokojnie ponad 60 kl/s a ja mam ledwo 20.. 



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych