Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukasz taniego hostingu i dobrego? LH.pl - wybierz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 05 11 2007 - 12:18

lh.png
Light Hosting - już od dobrych kilku lat nasz hostingodawca.

"Light Hosting" Marek Panek
ul. Malborska 8
60-453 Poznań
NIP: 781-170-55-48
REGON: 300277057

Cennik i promocje znajdziecie: tutaj
 

Najtańszy hosting o pojemności ponad 5 GB i transferze rocznym 500 GB dla nowych klientów kosztuje w promocji.. 50zł za rok. LH to sprawdzona marka, gdzie nie ma miejsca na półśrodki, dlatego polecamy i korzystamy z jej usług.

 

Opinia:
Wyrażam bardzo pozytywną opinie nt. LH. Moje doświadczenie opieram na wcześniejszych hostingach takich firm jak: Nazwa.pl, OVH, Livenet, Netmark, Hitme, Hostit, Webd i muszę powiedzieć, że LH miło mnie zaskoczył jakością usług. Na plus zaliczam stabilność serwera, bezawaryjność, szybkie działanie i dobry kontakt z administracją. Hosting znakomicie się sprawdza dla małych serwisów jak i dużych portali. Z tego co mi wiadomo firma zaopatruje takie serwisy jak: Download.net.pl i PCArena.pl. Z czystym sumieniem polecam.
Oczywiście ten temat jest do wyrażania opinii i wasze doświadczenia z tym hostingiem są bardzo mile widziane.



Użytkownik makensis edytował ten post 05 10 2013 - 16:38

  • 0

#2 pca.usr

pca.usr

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 25 10 2008 - 09:56

Witam,

Z firmą LH.pl związany jestem od ponad 3 lat swojej działalności, co mogę powiedzieć? Pełny profesjonalizm, od obsługi klienta po wsparcie techniczne. Na przestrzeni ponad 3 lat nie zauważyłem jakiejkolwiek awarii. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom, miłej obsłudze klienta, bardzo dobrej polityki cenowej, i doskonałemu zapleczu należy do ścisłej czołówki firm udzielających hosting.

Z czystym sumieniem mogę zarekomendować firmę LH.pl.

Pozdrawiam,
Administrator PCArena.pl

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych