Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Szukam] Sponsora/inwestora pod serwis - tematyka gry.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 projekt

projekt

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 23 12 2011 - 14:20

Dzień Dobry,

Chciałbym w kilku zdaniach przedstawić mój pomysł na serwis, który będzie opierał się o grach komputerowych. Na początku może krótko streszczę opis tego przedsięwzięcia.

W polskim Internecie brakuje miejsca, z którego miłośnicy gier wideo mogliby dowiedzieć się, co istotnego wydarzyło się w świecie wirtualnej rozrywki danego dnia. Jeśli chcą zapoznać się z bieżącymi aktualnościami, muszą przeglądać kika serwisów tematycznych, ponieważ jedna redakcja nie jest w stanie opisać wszystkiego, ze względu na ogrom tej branży. Warto więc stworzyć portal internetowy, który nie tylko zawierał będzie wszystkie ważne informacje o grach pochodzące z różnych źródeł, ale także da im wpływ na kreowanie go wedle własnego uznania. Byłoby to coś na wzór Internetowego Centrum Informacyjnego traktujące o danej tematyce. GRAciarnia.net bo tak chce nazwać mój projekt, czyli przedsięwzięcie wykorzystujące najnowocześniejsze trendy internetowe, w tym WEB 2.0, docelowo stać ma się miejscem tworzonym przez czytelników, którzy sami decydują, które informacje wydają im się interesujące, a którymi nie warto zaprzątać sobie głowy.
Chociaż w Polsce nikt nie odważył się jeszcze wystartować z inicjatywą tego typu, to na świecie podobne projekty już od lat są realizowane i zdobywają coraz to większą popularność, a co za tym idzie, generują realny zysk.
Naszym celem jest wypromowanie marki GRAciarnia.net jako głównego medium poświęconym zjawisku gamingu, określającym panujące trendy informacyjne, by w późniejszym etapie nie pozostawać wyłącznie przy tematyce gier wideo, lecz otworzyć się na film, muzykę czy stworzyć portal stricte polityczno-społeczny. Z odpowiednim zapleczem finansowym nie tylko możemy stać się liczącym graczem w polskim Internecie, lecz także liderem w branży, czego dowodem może być przykład norweskiego N4G.com, wykorzystującego podobną technologię, który już od lat kreuje opinię graczy na całym świecie. Rynek portali o grach wideo rozrasta się z miesiąca na miesiąc, co jest zresztą zjawiskiem łatwo zauważalnym, dlaczego zatem nie wykorzystać potencjału drzemiącego w tym segmencie?

Aby wykonać owy projekt potrzebuje, programistów, grafików, pozycjonerów. Dlatego zdecydowałem się szukać odpowiednich osób, firm które zainteresowałyby się tym serwisem.

Mam również przygotowany i opisane charakterystykę produktu, Rynek i konkurencję, Analizę SWOT, Marketing i Reklamę, Plany i harmonogram realizacji. Wszystkie te informacje jestem w stanie przekazać po kontakcie ze mną.

Zainteresowane osoby prosiłbym o kontakt wyłącznie i tylko e-mail:

b.rykowski@domainsquare.pl

Pozdrawiam

  • 0

#2 Ataken

Ataken

    Masz gume?! o.O

  • 443 postów

Napisano 23 12 2011 - 16:59

Bardzo dobry pomysł, ale wydaję mi się że nazwa GRAciarnia.net nie jest najlepszy pomysłem. Ludzie gdy usłyszą nazwę mogą się zniechęcić myśląc że jest to n.p. strona typu allegro ale wszystko jest za darmo bo jest nie potrzebne (graty).

  • 0

#3 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 23 12 2011 - 18:30

Ataken co Ty mówisz :P mnie by zainteresowała ta strona.
  • 0

#4 kosa006

kosa006

    Rap Fanatyk

  • 761 postów

Napisano 23 12 2011 - 19:04

No ale Ataken mówi dobrze. Mi się nazwa kojarzy od razu z serwisem z ogłoszeniami o chęci oddania nie potrzebnych rzeczy. Warto pomyśleć nad innym adresem.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych