Skocz do zawartości


Zdjęcie

Super Serwis Kompterowy z Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 neoin

neoin

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 21 03 2013 - 07:24

Proponuję wpisywać tutaj opinie na temat serwisów komputerowych gdzie najlepiej oddać nasz sprzęt żeby go dopieścili, wymodzili i żeby jeszcze działał lepiej niż przedtem.

Ja ze swojej strony mogę polecić Atutkomputer z Wrocławia

Jestem zadowolony z ich usług, bo raz robią to szybko, można po negocjować ceny.

Ostatnio miałem problem z utraconymi zdjęciami. Uwalił mi się dysk w laptopie i bez problemu odzyskali wszystkie zdjęcia, a z dyskiem było źle bo w ogóle mi go w biosie nie widziało, pewnie elektronika padła, ale cóż mam z powrotem wszystkie zdjęcia. Najbardziej co mi się u nich spodobało to to, że fakt faktem dałem im nośnik na który mieli odzyskać dane i jupi odzyskali je, ale po paru dniach patrze a mam problemy z odczytaniem zdjęć z dysku który im dałem, wszystkie inne dane były ok. A przy odbiorze wszystko było ok :(Dołączona grafika. I uwaga tu uwaga, Panowie odzyskali je jeszcze raz, nawet nie protestowali zbytnio, nie trzeba było się kłócić i zrobili to za free, Za free Dołączona grafika :D

Jak dla mnie to jest super serwis i bez zastanowienia oddam im swój sprzęt i w razie czego mają też sklep to i u nich się zaopatrywać też będę.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych